top of page

Çağatay Ulusoy ABD’ye Damga Vurdu!

Çağatay Ulusoy ABD’ye Damga Vurdu! Yakışıklı ve Yetenkli Oyuncu Zoru Başardı..

Çağatay Ulusoy ABD’ye Damga Vurdu! Dijital dizi-film platformu Netflix’in, ABD’de dili İngilizce olmayıp en çok izlenen dizi ve filmlerinin sıralaması belli oldu. Çağatay Ulusoy’un başrolünü oynadığı Hakan: Muhafız dizisi listede ilk 10’da yer aldı.

Dijital dizi-film platformu Netflix, ABD’de en çok izlenen dili İngilizce olmayan dizi ve filmleri açıkladı.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü ve Ayça Ayşin Turan’ın oynadığı Hakan: Muhafız dizisi 10’uncu sırada yer aldı.

Yayınlanan listede, platformdaki dizi ve filmlerin ilk 4 haftasını en az iki dakika izleyen Amerikalılar baz alındı.

Tüm içeriklerin yer aldığı listede birden fazla sezonu olan dizilerin en fazla seyirci çeken sezonu göz önünde bulunduruldu. 

DİZİLERDE ALMAN, FİLMLERDE İSPANYOL YAPIMLAR İZLENMİŞ

Dijital dizi-film platformu Netflix’in açıkladığı listenin zirvesinde dizilerde ilk sırada Barbarians yer alırken onu üçüncü sezonlarıyla final yapan The Rain ve Dark dizileri takip etti. Filmlerde ise İspanyol yapım The Platform zirvede yerini aldı.

ÇAĞATAY ULUSOY GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KAŞESİNİ YÜKSELTMİŞTİ

Çağatay Ulusoy, son olarak rol aldığı dijital platform dizisinden sonra kaşesine zam yaptı. Bir süredir TV ekranlarından uzak olan yetenekli oyuncu, daha önce yer aldığı projelerde bölüm başı 150 bin TL alıyordu. Hakan Muhafız dizisiyle birlikte adından oldukça söz ettiren Ulusoy’un, yeni projeler için rakamı 250 bin TL’ye yükselttiği iddia edildi.

 1. ABD’DE EN ÇOK İZLENEN ULUSLARARASI DİZİLER

 2. 1- Barbarians (Almanya)

 3. 2- The Rain (Danimarka)

 4. 3- Dark (Almanya)

 5. 4- La Casa de Papel (İspanya)

 6. 5- Dark Desire (Meksika)

 7. 6- Ragnarok (Norveç)

 8. 7- Always a Witch (Kolombiya)

 9. 8- To the Lake (Rusya)

 10. 9- The Seven Deadly Sins: Imperial Wrath of the Gods (Japonya)

 11. 10- The Protector (Türkiye)

 12. ABD’DE EN ÇOK İZLENEN ULUSLARARASI FİLMLER 1- The Platform (İspanya) 2- Lost Bullet (Fransa) 3- Rogue City (Fransa) 4- #Alive (Güney Kore) 5- Ip Man 4: The Finale (Hong Kong) 6- Kidnapping Stella (Almanya) 7- Cuties (Fransa) 8- The Crew (Fransa) 9- The Paramedic (İspanya) 10- Freaks: You’re One of Us (Almanya)

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page