Çukur 106. bölümde duygulandıran ölüm sahnesi!


Çukur’un son bölümünde Selim Koçovalı’nın duygulandıran ölüm sahnesi! Öner Erkan Çukur’a işte böyle veda etti!

Çukur'un son bölümünde Selim Koçovalı'nın duygulandıran ölüm sahnesi!

Show TV’de ekrana gelen Çukur dizisinin 106. son bölümünde Selim Koçovalı, Çağatay Erdenet tarafından öldürüldü. Çukur’da Selim’i canlandıran Öner Erkan ise diziye yayınlanan son bölümde veda etti. Çukur dizisinin resmi hesabından ise Öner Erkan ve Selim Koçovalı’ya veda paylaşımı yapıldı. Çukur son bölüm final sahnesinde Selim’in intikamını almak isteyen Yamaç Koçovalı, Cengiz Erdenet’in fabrikalarını havaya uçurarak büyük bir mesaj verdi. İşte Çukur 106. son bölüm final ve Selim’in veda sahneleri.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisi 7 Aralık Pazartesi akşamı 106. son bölümüyle ekrana geldi. Çukur son bölüme Selim Koçovalı’nın dramatik ölüm sahnesi damga vurdu. Cumali’nin kardeşi Arık Böke’yi öldürmesinin intikamını alan Çağatay Erdenet, tuzağa düşürdüğü Selim Koçovalı’yı iki yerinden bıçakladıktan sonra mahallenin tapularını da vererek serbest bıraktı. 


Selim ise elinde tapularla mahalleye kadar yürümeyi başardı. Ağır yaralanan ve kan kaybeden Selim, kardeşi Yamaç’ın kolları arasında son nefesini verdi. Son derece duygu dolu bu sahneler izleyicileri büyük bir hüzne boğdu.

Peki Öner Erkan Kimdir?

4 Ocak 1980 tarihinde İzmir’de doğan Öner Erkan, 15 yaşında almaya başladığı tiyatro kursuyla birlikte oyunculuğa ilk adımını attı. 2002 yılında, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Daha sonrasında Bahçeşehir Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı. Oyuncunun ilk televizyon deneyimi TRT’de sunduğu bir çocuk programı ile gerçekleşti. 2002-2004 yılları arasında İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda iki sezon dansçı olarak çalıştıktan sonra, Haluk Bilginer’in kurduğu Oyun Atölyesi’ne oyuncu olarak girdi. Sonrasında Organize İşler, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, Son Osmanlı Yandım Ali gibi sinema filmlerinde rol aldı.

2009 yılında, Bornova Bornova adlı sinema filmindeki rolüyle Altın Portakal’da En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazandı. 2013 yılında Babamın Cesetleri adlı tiyatro oyunundaki rolüyle ve 2019 yılında Dünyada Karşılaşmış Gibi adlı tiyatro oyunundaki rolüyle, Afife Tiyatro Ödülleri’nde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Ödülü’nü kazandı.

Öner Erkan, ayrıca Avrupa Yakası, İki Aile, Üsküdar’a Giderken, Yalan Dünya, Çukur gibi televizyon dizilerinde de rol almıştır.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör