top of page

Şef Hazer Amani ile Şarkıcı Sıla Arasında Şok Ayrılık

Şef Hazer Amani ile Şarkıcı Sıla ile Ocak 2020’de nikah masasına oturdu

Şarkıcı Sıla ile şef Hazar Amani’nin boşanacakları bir süredir gündemdeydi. Sıla’nın geçtiğimiz günlerde eşi olmadan eğlenmeye gitmesi ayrılık iddialarını doğruladı. Sıla için eşinden boşanan Hazer Amani’nin eski eşiyle görüşmeye devam ettiği haberleri de gündeme bomba gibi düşmüştü. Gelen son dakika haberine göre şarkıcı Sıla, Hazer Amani ile oturduğu evi terk etti.

Şef Hazer Amani ile şarkıcı Sıla ile Ocak 2020’de nikah masasına oturmuştu. Şarkıcı Sıla ile şef Hazar Amani’nin boşanacakları bir süredir konuşuluyordu.Sılanın geçtiğimiz günde eşi olmadan eğlenmeye çıkması boşanma iddalarını doğruladı.

Sıla için eşinden boşanan Amani‘nin eski eşiyle görüşmeye devam ettiği haberleri gündeme bomba gibi düştü. Bir süredir boşanacakları yönünde haberler çıkan ikili, yollarını kesin olarak ayırmaya karar verdi. Magazin kulislerinde dolaşan iddiaya göre Sıla, Hazer Amani ile oturduğu evi terk edip gitti.

Hazer Eski Eşiyle Görüşmeye Başladı

Çıkan haberlere göre, şarkıcı Sıla ve şef Hazer Amani hakkında bir süredir boşanacakları yönünde haberler çıkıyordu. Geçtiğimiz haftalarda Sıla’nın tek başına eğlenmeye çıkması ise bu iddiaları güçlendirmişti İkilin ayrılık sebebi ise belli oldu.

Ortaya atılan iddialara göre Sıla‘nın eşine psikolojik baskı uyguladığı ve Amani’nin eski eşi Deniz Mumcuoğlu ile görüşmesinin bu ayrılığa neden olduğu ile gündeme geldi.Öte yandan çiftin pandemi döneminde maddi sıkıntı yaşamasının da krizin büyümesinde etkili olduğu iddia edildi.Haklarında boşanma haberleri çıkan ikili, sosyal medya hesaplarından birlikte oldukları fotoğrafları silmeyerek herhangi bir açıklamada yapmadı.

Öte yandan çiftin pandemi döneminden dolayı maddi sıkıntı çekmesinin de krizin büyümesine sebep olduğu iddia edildi.Haklarında ayrılık  haberleri çıkan ikili, Instagram hesaplarından birlikte çekilen fotoğrafları silmeyerek herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page