top of page

Akrep Burçları

Akrep Ve Yükselen Akrep Burçları ”En Kötü Günleri Kapıdan Savuşturur, Düşenin Kolu kanadı Olurum”

Akrep burcu günlük yorumu aşkın bu kadar ızdırap dolu olduğunu bilsem başlamazdım dediğiniz günler gelecek. Biraz sakin ve sabırlı olun. Çünkü emin olabilirsiniz ki her acının ardından gelen güzel günler tüm acıları birer birer sadece sizlere unutturur. Acılarınızın yakın zamanda geride kalacağının müjdesini vermek isterim. İçinizde olan sevgi ve aşk sonunda hak ettiği yeri bulacak. Kısa süre içerisinde hayatınızdan eksilen ve sizlerde boşluk oluşmasına neden olan kişi ile karşılıklı oturarak konuşacağınızı görüyorum. Eğer bu durum olur da iyi bir şekilde değerlendirebilirseniz her şeyi yeniden kaldırmak için fırsatlarınız oluşabilir. 

Akrep Ve Yükselen Akrep Burçları

Kalbinizde oluşan kırgınlıklardan dolayı hayata adapte olmak konusunda zorluk çektiğinizi görüyorum. Ama geleceğe emin adımlarda hareket etmek için bir kere ayağa kalkmayı başarırsanız her şey istediğiniz gibi olacak. Çünkü sizler için gelen güzel günler çok kısa zamanda yerini bulacak. Bu süreçlerde maddi konularda çok fazla harcama yapmaya devam ederseniz sorun yaşayacak olduğunuzu görüyorum. Biraz tedbirli hareket edin. Aksi halde sonralarda toparlamak daha zor olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Akrep burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak biraz daha sakin kalmalı ve planlı hareket etmelisiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda ister istemez sorunlar yaşanabilir. Gereksiz yaklaşımlar ortaya koymadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, daha anlaşılabilir adımlar atmalısınız. Üstünüz olan kişilerle aranızın açılmasına neden olabilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gerekiyor. Çabalarınızın karşılığını alabildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Koşullara uygun adımlar atmanız gerekmekte.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Akrep burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyatla ilgili konularda karmaşıklık yaşanacak olsa da üstesinden gelmekte zorlanmayacaksınız. İçinde bulunduğunuz koşullara uygun adımlar atabildiğiniz takdirde herhangi bir sorun yaşanmayacak olması da önemli. Çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bir gün.

Grup: Su, negatif, dişi, sabit

Yönetici Gezegen: Mars, Plüton

Renk: Canlı kırmızı, siyah

Uğurlu Taş: Opal, Lal

Şanslı Sayı: 9

Şanslı Gün: Salı

Karşıt Burç: Boğa

Şehirler: Washington, New Orleans, Liverpool

Metal: Çelik, demir

Çiçekler: Kırmızı karanfil, kırmızı gül, ateş çiçeği

Ağaçlar: Ardış, kara çam, selvi

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Akrepler kadar yaşamda tutkuyla yaşayan az insan vardır. Bu nedenle onları simgeleyen sözcük ‘Arzuluyorum’ dur. Hiçbir şeyi yarım bırakmazlar. Akreplerin güçleri gözlerinden okunur. Mimiklerini kontrol altında tutsalar bile, bakışları ile sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler. Duygularına kapılırlarsa, tehlikeli olabilirler. Akrep’ler ukala ve kendini beğenmiş insanları sevmezler, onları aşağılayarak hadlerini bildirirler. Kendi bildiklerini okuyarak, uzlaşmaya yanaşmazlar. Aşırı bir şekilde kuşkuculardır, kolay inanmazlar ama inandıkları bir konuyu da sonuna kadar inatla savunurlar. Çalışmalarında sabır ve özenle çalışırlarken, gösterişten uzak bir şekilde işlerini yaparlar. Kendilerini yetiştirmemiş Akrep’ler, yaşamın basitliklerine yatkınlıkları ile kendi kendilerinin yok oluşlarına neden olurlar. Cinsellik yaşamlarında önemli bir yer tutar. Ölümü yeni bir başlangıç olarak kabul ettiklerinden, ölümden korkmazlar..

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Akreplerin fiziksel yapıları oldukça ilginçtir; orta yada daha uzun boylu olabilirler. Kalın fakat düzgün bir bedenleri vardır. Yuvarlak yüzleri olur. Saçları koyu renk ve dalgalı, hatta kıvırcıktır. Gözleri inanılma çekicidir. Baktıkları her şeyi adeta eritirler. Bir Akrebi bakışlarından kolayca tanıyabilirsiniz. Zodyak’ın en anlaşılmaz burcudurlar. Çoğu kez eleştiriye maruz kaldıkları için, kendilerini savunmaktan vazgeçmişlerdir. Duyguları çok derindir. Gizemli yapıları onları bulundukları ortamda farklı yerlere getirirler. Duyumsamaları yakıcıdır. Yoğun duyguları, kıskançlıklarını sürekli körükler. Hırslı yapıları yüzünden en zor hastalıklar gelip onları bulur. Bir Akrep hastalandığı zaman, teşhis edilmesi zor tahlillere gerek duyulabilir. Uzun araştırmalar sonucu hastalıkların nedeni genelde psikosomatik kökenlidir. Açığa çıkaramadıkları duyguları yüzünden bedenlerini harap ederler. Akreplerin cinsiyet hormonları herkesten çok daha fazla çalışır. Vücutlarındaki elektriksel potansiyel nedeniyle, bulundukları ortamda insanları kendilerine mıknatıs gibi çekerler.. Hastalık konusunda sabırsızdır. Acıya onun kadar dayanıklı çok az kişi görülür. Alınabilecek en etkili ilaçları hiç çekinmeden alırlar. İradelerine çok güvenir ve beyin gücü ile kendilerini iyileştirirler. Akrepler mide ve üreme organlarını temsil ettiği için, bu organları hassastır fakat her türlü rahatsızlığın üstesinden kolay gelirler.

#AkrepBurçları

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page