top of page

Apple’ın İlk Olma Özelliğine Sahip AirPods Max Tanıtıldı

Apple‘ın İlki AirPods Max Tanıtıldı. AirPods Max geçtiğimiz haftalarda Apple tarafından yayınlanan bir basın bülteni aracılığıyla tanıtıldı. Cupertinolu teknoloji şirketi, yılbaşı öncesi müşterilere sürpriz yaptı. 15 Aralıkta satışa sunulan AirPods Max kulaklığının Türkiye fiyatı da Apple Türkiye tarafından paylaşıldı. AirPods Max, Apple Store Türkiye üzerinden 5.699 TL’lik bir fiyat ile satışa sunuldu. Apple’ın çıkarmış olduğu ilk kablosuz kulak üstü kulaklığı AirPods Max’in kulaklık yastıklarının Türkiye fiyatı, kablosuz kulaklık fiyatıyla eş degerdedir. Satışa sunulmasının ardından sosyal medyada pek çok kişinin paylaşım yapmasına sebep oldu. Apple Store Türkiye mağazasında kırmızı, gümüş, siyah, yeşil ve gök mavisi renkleriyle alıcılara sunulunan kulaklık özellikleriylede pek çok kişinin ilgisini çekmektedir.

AirPods Max Özellikleri Nelerdir ?

Apple’ın ilk kulak üstü kulaklığı olma özelliğine sahip olan AirPods Max, Adaptif EQ (sesi çalan müziğe göre ayarlama), çok yüksek kaliteli ses, Aktif Gürültü Engelleme ve uzamsal ses özellikleriyle beraber geliyor. AirPods Max; özel akustik tasarım, ve gelişmiş yazılımlarla bilişimsel ses özelliğine güç vererek, Adaptif EQ, Aktif Gürültü Engelleme, Şeffaf mod ve uzamsal ses imkanı sunan mükemmel bir dinleme deneyimi yaratıyor.

AirPods Max’te derin baslar, hassas orta aralıklar ve net yüksek frekans genişletme sağlayan Apple tasarımı 40 mm dinamik sürücü bulunuyor. İkili neodimyum halka mıknatıslı motor, maksimum ses düzeyinde bile AirPods Max’in duyulabilir ses aralığının bozulmamasını sağlıyor. Aktif Gürültü Engelleme ve uzamsal ses özellikleri aktifken, 20 saate kadar dinleme ve konuşma süresi imkanı sunuyor. Ayrıca smart case özelliği ile kulaklık kullanılmadığı zaman ultra güç düşük güç moduna kendini alıyor.

Apple Watch modellerinde karşımıza çıkan Digital Crown özelliği, AirPods Max‘te de karşımıza çıkmaktadır. Kulaklıkta bulunan Digital Crown ile ses yükseltme, şarkılar arası geçiş, arama yanıtlama ve Siri’yi çalıştırma işlevleri yapılabiliyor.

AirPods Max İOS, iPadOS, watchOS, macOS ve tvOS gibi Apple sistemleri ile uyumludur. Apple Watch akıllı saatlerdeki gibi bir Digital Crown’a ev sahipliği yapan kulaklık, bu tuş sayesinde birçok kontrolü gerçekleştirebiliyor. Ayrıca ANC için bir tuş daha bulunuyor. 20 saate kadar dinleme, film izleme ve konuşma süresi sunan H1 çipli AirPods Max kullanıcılarına çok keyifli anlar sunacaktır.

#apple

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page