Aslan Burçları

Aslan Ve Yükselen Aslan Burçları ” En Çok Bana İltifat Edeceksiniz ”

Aslan burcu günlük yorumu kalbinizin kapılarını artık yeni birilerine açmak için en doğru zamanda olduğunuzu görüyorum. Her ne kadar geçmiş zamanlarda hiç istemediğiniz kadar kırgınlıkların yer aldığı ilişkide bulunmak zorunda olsanız bile artık bu durum ortadan kalkıyor. En farklı anlarda yer alacağınız ve adeta kalbinizin kapılarının sonuna kadar açılacağı biri ile tanışacak olduğunuzu hissediyorum. Bu kadar farklı gündemlerde yer almak için gayet sabırlı olmanız güzel günlerin daha hızlı gelmesi için etki edecek. İnsanlardan gerekli bazı konularda yardım almak zorunda kalabilirsiniz. 


Aslan Ve Yükselen Aslan Burçları (23 Temmuz & 22 Ağustos)

Bu yardımlar ışığında hayatınızda birçok farklı etken olabilir. Bu güne kadar her kimle yan yana iş ortaklıkları kurmak için geldiyseniz artık bunlardan yorulduğunuzu hissediyorum. Her şeyi bir kenarda bırakın ve farklı süreçler için tek başınıza devam etmeyi tercih edin. Kalp atışlarınızı hızlandıracak bir haber alacağınızı görüyorum. Böylece ayaklarınız yerden kesilecek ve en farklı anların direk tadına varacaksınız. Mutlu olmak için kendinizi artık ertelemeyi bırakın. Hayatın en huzur dolu günleri hiç beklemediğiniz anlarda size gelecek.

Aslan Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Aslan burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal karmaşıklık yaşanabilir. Koşullar üzerinde etkinlik göstermek istiyorsunuz ve bunun da sandığınız kadar kolay olmayacağını bilmelisiniz. Her şeyin karmaşık olmasına müsaade etmemeniz gereken bir gün. Odaklanmaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, sağlam adımlar atmanın yollarını arayacak ve koşulları lehinize çevirmek için girişimlerde bulunacaksınız. Genel olarak çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Odaklanmayı başardığınız takdirde her şeyin daha da ileriye gitme ihtimali var.

Aslan Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Aslan burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyatla alakalı durumları kontrol ederken biraz daha sabırlı olmalısınız. Koşullar üzerinde etkinlik göstermeyi başardığınız sürece sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız. Harcamalarınız konusunda da abartıdan kaçınmanız gerekiyor.

Grup: Ateş, erkek, pozitif, sabit

Yönetici Gezegen: Güneş

Renk: Koyu sarı, altın rengi, turuncu, kehribar

Uğurlu Taş: Sarı safir

Şanslı Sayı: 1-4

Şanslı Gün: Pazar

Karşıt Burç: Kova

Şehirler: Chicogo, Bombay, Philedelphia, Roma, Şam, Los Angeles, Prag

Metal: Altın

Çiçekler: Sarı krizantim, ayçiçeği, kasımpatı

Ağaçlar: Portakal, limon, defne, hurma, ceviz, badem

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Aslan kraldır, önderdir. Başkalarının yaşantılarını da onlar adına düzenlemek isterler. Her şeye karışırlar, kibirlidirler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük ‘Yönetirim’ dir. Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak, odak noktası olmak isterler. Organizasyon güçleri çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek, onlar için yaşamlarının ‘olmazsa olmaz’ şartıdır. İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan’lar sevimli ve iyimser kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir. Fakat; Sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir. Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder. Yönetici gezegenleri Güneş onları en karanlık günlerinde aydınlığa çıkarır. Eğitimsiz ve gelişmemiş Aslan tipleri çekilmez olurlar. Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Aslan burcunun tipik fiziksel özellikleri: Boyları genelde uzun ve kemikleri kalındır. Omuzlar geniş, kaslar gelişmiştir. Açık renk saçlı, pembe beyaz tenli, büyük ve yuvarlak başlıdır. Gözleri iyi görür. Kadınları saçlarını çok severler. Dış görünüşlerine çok önem vermeleri yüzünden, onları her an bakımlı görebilirsiniz. Yürüyüşleri farklıdır ve girdikleri yerlerde gözle hemen üstlerinde toplanır. Fiziksel çekiciliğinin farkında oluşu, onu daha gururlu ve ben merkezci yapar.

#AslanBurcu

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör