top of page

AtlasGlobal BüyüyorYoğun bir rekabetin yaşandığı hava taşımacılığı yapan şirketler arasında hizmet yarışı devam ediyor. Son dönemlerde dalgalı bir grafik çizen Atlas Grubu yaz döneminde faaliyetlerini yeniden planlama ve büyüme kararı aldı. Son dönemlerde büyük hava yolu şirketleri piyasada adeta tek tercihli bir ulaşım ağı oluşturmuş durumda. Teknolojiyi ve hizmet kalitesini geliştirmeyen veya erteleyen firmalar rekabete ayak uydurmakta oldukça zorluk çekmekte.


Yurt içi filosunu yurtdışında kullanma kararı alan Atlasglobal büyümeyi ve gelişmeyi zorunlu hale getirmiş gözüküyor. Atlasglobal Direktörü Orhan Sancar, şirketin gelecek planlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. A330'lar yaz için planlanan uçuş programlarına dahil edilecek. Bu uçaklar Mayıs 2020'den itibaren Kazakistan-Antalya ve Antalya'dan Moskova, Ekaterinburg ile Kazan'a gerçekleştirilecek seferlerde kullanılacak diyerek son atılan adımlar hakkında bilgi verdi.


İlerleyen dönemlerde Atlasglobal'e iki Boeing 777'yi filosuna katılacağını belirtilmekte. Uygun şartların oluşması durumunda bu uçakların yaz operasyonlarında kullanılacağı öğrenildi.


Büyümek köklü olmayı gerektirdiği kadar vizyon ve yenilik sahibi olmayıda beraberinde getirmekte. Artık rekabetin büyük bir bölümü hizmet sektöründe geçmekte. İyi hizmet talebi arttırırken kalıcılığıda daim kılmakta. Harcama kaçınılmaz olmasına rağmen uzun vadeli getiriside büyük olacaktır.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page