Başak Burçları
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI ”Armut Ağzıma Düşse De Mideme İndirmem, Kendim Pişiri Kendim Yerim”

Başak burcu günlük yorumu aşk hayatınızda gelecek olan güzel gelişmeler adeta hayatınızın dört bir yanını kaplamış gibi hissediyorum. Bu kadar farklı bir hayatınız var ki her zaman sizleri üzmüşler. Fakat sonunda ayağa kalkacağınız zaman dilimleri geldi ve her ne olmasını ister iseniz tek tek olacaklar gibi görüyorum. Kalbinizden geçen her kim varsa bu ara kapınızı çalacak ve aşkların efendisi ile en mutlu günlere geçiş yapacaksınız. Maddi konularda biraz daha tedbirli olmanız gerekiyor gibi hissediyorum. Eğer biraz temkinli olursanız gelecek günlerde sıkışma ya da farklı bir durum ile yüzleşme gibi durumlar söz konusu olmaz.

Başak Ve Yükselen Başak Burçları (23 Ağustos & 22 Eylül)

Aile hayatında alacak olduğunuz haberler var gibi görüyorum. Eğer bu haberleri dört kulak ile dinlerseniz işte her şeyin ne kadar hızlı sonuca vardığını göreceksiniz. Çevrenizde arkadaşlarınızdan birisi sizlere bir hediye verebilir ve güzel bir şekilde mutlu olabilirsiniz. Bebek haberi ile çevrenizde sizi mutlu edecek olan biri olduğunu da hissediyorum. Mutluluk kapıda.

Başak Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Başak burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak enerji yüklüsünüz. İstediğiniz sonuçları almakta zorlanmayacak ve çözüm arayışlarından da olumlu anlamda yarar sağlayacaksınız. Sizi zorlayabilecek ve ilişkiniz açısından karmaşa yaratabilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gerekmekte. Hatalardan mutlaka ders çıkartmanız gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, odaklanma konusunda ufak tefek sorunlar yaşanacak olsa da size verilen görevleri bir şekilde yerine getiriyor olmanız, tercih edilmenizin en büyük nedeni olabilir. Sonuca ulaşma noktasında herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşamıyorsunuz. Doğru adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Başak burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyatla ilgili konularda bazı aksaklıklar gündeme gelebilir. İstediklerinize ulaşma konusunda ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Gelir ve gider arasında da mutlaka denge kurmaya çalışın. Gereksiz harcamalar yapmamanız gereken bir gün.

Grup: Toprak/dişi/değişken

Yönetici Gezegen: Merkür

Renk: Açık sarı, açık mavi, turkuaz

Uğurlu Taş: Mavi safir, mavi Necef, mavi kristal, zebercet

Şanslı Sayı: 5

Şanslı Gün: Çarşamba

Karşıt Burç: Balık

Şehirler: Paris, Bostoni, Kudüs

Metal: Civa

Çiçekler: Açelya, sarı menekşe, lavanta, zambak

Ağaçlar: Fındık, kayın, meşe

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Yönetici gezegeninizden dolayı hep bilgiyi ararlar. Zekalarını kendilerine yardımcı olan bir hizmetçi gibi görürler. Bu nedenle Başak burcunu tanımlayan sözcük ‘İncelerim “ dir. Başak’lar çalışkan ve pratik insanlar olup, yaşamlarındaki en önemli konu İştir. Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar. Yaşamları boyunca dinlenmeden çalışırlar. Onların dinlenme biçimi bile başkalarına yorucu gelebilir. Başak’ların yaşamda ayrıntılar arasında boğulma riskleri hep vardır. Böyle anlarda bile, kendi yöntemleri ile yaptıkları işlerde gelişigüzel şeyler bulunabileceğini kabul etmezler. Başaklar, genellikle kendilerini hiç kimseye kullandırtmazlar, sınırlarını belirleyerek ‘hayır’ demesini bilirler. Tutumlulukları bazen pintilik derecesindedir. İçli-dışlı olmayı sevmedikleri için, soğuk ve mesafeli bir görünüşleri vardır.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Başak burcunun tipik fiziksel özellikleri: Uzun bir boy, ince bir bel yüzü pembe beyaz veya esmerdir. Saçları koyu renk ve genelde uzun olur. Sağlıklı saç tellerine sahiptirler. Gözleri insanın içini okur gibi baktığı için de hemen onun etkisinde kalırsınız Farklı bir karizması vardır. Sistemli ve kuralcı yapıları dış görünüşlerine de yansır. Onları asla dağınık ve gelişigüzel göremezsiniz. Kıyafetleri klasik fakat etkileyicidir. Daima kaliteli yaşamaktan hoşlandıkları için, bütçelerini yansıtan hoş kıyafetleri kullanırlar, fakat abartıya kaçmamak şartıyla. Başak Ve Yükselen Başak Burçları (23 Ağustos & 22 Eylül)

#başakburcu

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör