top of page

Balık Burçları

Balık Ve Yükselen Balık Burçları ”İnsan Hayal Ettiği Müddetçe Yaşar” 

Balık burcu günlük yorumu insanlardan kurtulmak isteyeceğiniz ve artık kafa dinlemek adına bir şeyler yapacağınız zamanların yakın zamanda olacağını görüyorum. Bu ara hayatınızın en verimli dönemlerinde olacağınıza işaret ediyor. Bu noktada vereceğiniz emekler her zamankinden daha verimli olarak ellerinize geçecek. Hayatınızdan giden insanların ardından artık üzülmeyi bıraktığınızı da hissediyorum. Eğer onlara takılı kalmak yerine biraz önünüze bakmayı başarırsanız işte bu noktada güzel ilişkiler kurabileceksiniz. Hiç beklemediğiniz bir ortama gireceğinizi ve burada kendi kafa yapınıza uygun bir isim ile tanışacak olduğunuzu hissediyorum.


Balık Ve Yükselen Balık Burçları


Bu kişiler ile hayatı birleştirebilir ve güzel hayatı yakalayabilirsiniz. Beklediğiniz yerlerden gelen paralar gecikmiş olabilir. Bu paralar yakın zamanda gelecek. Gelen parayı birikim amaçlı bir kenara atabilir ve ardından ilerleyen günlerde kullanabilirsiniz. İhtimaller üzerine kurulu olan hayatı artık bir kenara bırakıyorsunuz. Böylece daha net ve eğlenceli bir hayatı elde edebiliyorsunuz. Kalbinizin hiç beklemediğiniz biri tarafından kırılacağını hissediyorum. Bunları da kısa sürede geride bırakacak ve hayatınızda mutlu anları tadacaksınız.

Grup: Su, dişi, negatif, değişken

Yönetici Gezegen: Jüpiter, Neptün

Renk: Deniz Yeşili, mavi, yeşil

Uğurlu Taş: Ay taşı

Şanslı Sayı: 3

Şanslı Gün: Perşembe

Karşıt Burç: Başak

Şehirler: Londra, Panama

Metal: Platin

Çiçekler: İnci çiçeği, beyaz gül, zambak, Papatya

Ağaçlar: Kestane, meşe, dut, dişbudak

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Sabır, eli açıklık ve duyarlılık bu burçta doğan kişilerin en önemli nitelikleridir. Büyük bir inandırma yetenekleri vardır. Dürüst, vicdan sahibi, sadık ve uysaldırlar. Her çevreye kolayca uyabilirler. Genellikle hayal dünyasında yaşarlar. Yaşam görüşleri ciddi fakat gerçekçi değildirler. Balık burcu, diğer burçlar arasında dış etkenlerden en çok etkilenen kişilerdir. Düş dünyasında, öylesine mutludur ki, bazen onun aptal olduğunu bile düşünebilirsiniz. Ama, zannettiğinizden daha akıllı ve kurnazdır. Sinirli yapısını gizli bir sakinlikle örterken, herkesin seçtiği özel bir kişi olmanın hayallerini kurarlar. Yaşam onun için ürkütücü ve korkunçtur.. Balık burcu insanını dışarıdan gözlemleyenler; duygusal yapısının bir aşk acısına dayanamayacağını zannederler ve kötü haberi hemen vermek istemezler. Aslında, kırılgan görüntüsünün altında güçlü bir kişilik yatar. Göz yaşlarını kısa sürede kurutur ve mendillerini bir kenara atarak, yeni bir yaşamın içinde kendini bulur. Onları teselli edecek o kadar kişi bulunur ki; yeni bir aşk acısı kapısını çalıncaya kadar, hayatını istediği gibi yaşar. Duygusal kırıklıklar pes etmelerine yetmez ve bir sürü yarım kalmış aşkıyla birlikte bir dolu anlatılacak anılarıyla yaşamını tamamlar.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Balık etinde olup kol ve bacakları kısadır. Soluk tenli, açık kahverengi gözlü, uykulu gibi mahmur gözleri vardır. Kilo almaya meyillidirler. Yaşı ilerlediği zaman alın açılır ve şakaklardan beyazlamaya başlar. Her şeye çok çabuk ağladıkları için, gözleri hep nemlidir. Balıklar son derece hassas insanlardır. Kendi dünyalarında yarattıkları fanteziler ve gerçekler arasında sıkışır kalırlar. Zodyak’ın en melankolik burcudur. Kafalarına taktıkları bir problemleri varsa, çevrelerinden kopuk yaşarlar. Sürekli uykusuzluk çekerler. Sinirleri çok hassas oldukları içinde çok çabuk yıpranırlar. Alkol ve uyuşturucuya karşı dayanıksız bir yapıları olmasına rağmen, her fırsatta bu tür şeylere sığınabilirler. Yıllardır yapılan astrolojik araştırmalara göre; intihar vakaların çoğu balık insanlarında rastlanmıştır. Psikologlara en çok giden kişilerin de balık insanları olduğu saptanmıştır. Kış mevsimi balıklar için çok zor geçer. Soğuk algınlığına çabuk yakalanmaları, tüm mevsimi ellerinde mendil ile geçirmelerine neden olur. Ayakları çok hassas olduğu için, en küçük bir üşütmede karın ağrısı çekerler ve çok çabuk yatağa düşerler.

#balıkburcu

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page