top of page

Berfu Yenenler: Huni Takıp Gezmeme Çok Az Kaldı

Berfu Yenenler: Huni takıp gezmeme çok az kaldı

25 yaşındaki Berfu Yenenler, yeni çektiği karnı burnunda pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Komedyen ve oyuncu Eser Yenenler ile evlenen Berfu Yıldız, ilk çocukları Kuzey’i 2019 yılında kucaklarına aldı.İkinci kez anne olmak için gün sayan Yenenler, hamileliğinde altıncı ayı geride bıraktı. 

“HUNİ TAKIP, GEZMEME ÇOK AZ KALDI” 

Oldukça heyecanlı olan 25 yaşındaki Yenenler, yeni çektiği karnı burnunda pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Yenenler, gönderisine şu notu düştü: “24+3 göbüşü… Biraz sohbet edelim. Bu sıralar çok yoruluyorum aslında bu haftalar kolaydır ama bende aşırı bir uyku hali, aşırı bir yorgunluk, inanılmaz bir baş ağrısı… Kuzey de çok çok çok yardımcı oluyor sağ olsun. Huni takıp, gezmeme çok az kaldı. Sizde durumlar ne? Bir de tutulma mutulma bir şeyler vardı. Ooo, her şey süper.”

Yetenekli komedyen ve oyuncu Eser Yenenler ile evlenen Yıldız, ilk çocukları Kuzey’i 2019 yılında kucaklarına aldı. Şimdilerde ikinci kez anne olmak için gün sayan Yenenler ailesi oldukça heyecanlı. Berfu Yenenler ise hamileliğinde altıncı ayı geride bıraktı.

Doğacak olan oğlunun adını açıklayan Yenenler, geçtiğimiz günlerde bebeklerine Mete ismini vereceklerini duyurmuştu.

BERFU YENENLER KİMDİR?

Berfu Yıldız Yenenler, 1995 yılında Kocaeli İzmit’te dünyaya gelmiştir.


KARİYERİ:

Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olan Yenenler, adını ilk kez 2015 yılında ailesinin desteğiyle katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması ile duyurmuştur. Yine aynı yıl Miss International Yarışması’nda da Türkiye’yi temsil eden Yenenler, Eser Yenenler ile yaşadığı ilişki ve sonrasında evliliği ile uzun süre magazin gündemini meşgul etmiştir.

Eser Yenenler’in, Berfu Yıldız’a evlenme teklifi ederken taktığı yüzüğün taşının küçük olması sosyal medyada uzun süre konuşulmuş, Eser Yenenler, Berfu Yıldız’ı 14 Şubat’ta Finlandiya’ya götürerek burada romantik bir evlenme teklifi yapmıştır.

ÖZEL HAYATI:

Ünlü oyuncu Eser Yenenler ile 2019 yılının Haziran ayında dünyaevine girmiştir. Çiftin, Kuzey adında oğulları vardır. Ünlü çift şu sıralar ikinci çocuklarını beklemektedirler.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page