top of page

Boğa Burçları

Boğa Ve Yükselen Boğa Burçları ”Sahip Olduğum Her şeyi Çatlatamaz Sabrım Sayesinde Elde Ederim”

Boğa burcu günlük yorumu hayatınızda son zamanlarda insanların eksilmesi sizleri bir hayli derinden etkilemiş gibi hissediyorum. Fakat gidenlerin ardından takılı kalmak yerine her zaman önünüze bakmayı tercih etmelisiniz. Aslında ne kadar sakin kalabilir ve hayatınızın tadına varmak için ellerinizden geleni yaparsanız o kadar rahat edeceğiniz günler gelecek. Maddi konularda biraz birikim yapmanız gerekiyor gibi hissediyorum. Yakın zamanda yeni bir işe başlamak için fırsatlarınız olabilir. Bu fırsatları zamanında değerlendirmek adına biraz daha tutumlu olmanızda fayda olacak. Uzak yollardan gelmek için hazırlanan bir haberiniz var ve bu haber yakında gelecek.

Boğa

Eğer yurt dışı ile bağlantılı haber bekliyorsanız bu ara yakın zamanda gerçekleşecek. Arkadaş çevrenizden ya da kardeşlerinizden birisi sizleri kıskanıyor olabilir.  Bunları dert etmek yerine kendiniz için yolunuza bakmalısınız. Sizi seven insanlar olduğu gibi kıskanan kişilerin olması da gayet normal. Bunlara takılı kalmaktansa daha çok kıskanmaları için harekete geçmek gerekebilir. Başarılarınızda söz edilecek zaman dilimlerinde olacaksınız. Bu başarı sizlerin verdiği emekler ile daha güzel şekil alacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Boğa burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak kendinizi biraz olsun stres altında hissedebilirsiniz. Koşullara uygunluk göstermeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. Sizin için gerekli olduğunu düşündüğünüz adımları atarken biraz daha tedbirli olmanız gerekmekte. İlişkinize zarar vermekten kaçınmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleğinizle ilgili konularda gereğinden fazla iyimser düşünceler içerisine girebilirsiniz. Koşullara uygun adımlar atmanız gereken bir sürece giriyorsunuz. Dengeler ne kadar karmaşık olursa olsun, üstesinden gelebilecek olmanız da önemli.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Boğa burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddi anlamda ortaya koyacak olduğunuz çabanın asıl nedeni, güç arzusu olabilir. Finansal destek arayışınızdan yana da olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. İstediklerinize adım adım ulaşabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Grup: Toprak/dişi/sabit/negatif

Yönetici Gezegen: Venüs

Renk: Ateş pembe, açık mavi, eflatun

Uğurlu Taş: Elmas

Şanslı Sayı: 6

Şanslı Gün: Cuma

Karşıt Burç: Akrep

Şehirler: Newyork, Dublin, Leipzig, Rodos

Metal: Bakır

Çiçekler: Pembe gül, pembe karanfil, şebboy, menekşe

Ağaçlar: selvi, dişbudak, asma incir, elma, armut, kayısı badem, eğreltiotu

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Boğa’lar hedefleri doğrultusunda ilerlerken, tüm dikkatlerini toplayabilme yeteneklerinin yanında maddecilikleri ile tanınırlar. Sahip olma onların yaşam gerçekleridir. Bireysel ilişkiler konusunda son derece güvenilir olan Boğa’lar, insanlara yardım etmekten hoşlanırlar. Yaşamları boyunca güven ararlar ve bu yüzden kendilerini riske atmazlar. Amaçladıkları işler konusunda gösterdikleri sabır, bazen diğer kişileri çatlatacak boyutlarda olabilir. Bütün bunlara rağmen çevresi tarafından aranılan, sıcakkanlı insanlardır. Sürekli somut konularla uğraşmayı severler, doğada bulunan olaylardan örneklemelerle işlerini başarılı bir şekilde yürütürler. Bu yüzden ruhsal olarak da doyumlu kişilerdir. Olayları organize ederlerken rahatlıklarını gözetirler ve kendilerinin zevklerine uygun olmasına önem verirler. Yaşamdaki isteklerini elde ettikleri zaman, hiçbir koşul onları başka yönlere çekemez. Parayı rahata ulaşmak için bir araç olarak görürler. Mal ve mülk edinme konusunda beceriklidirler. Finans ve yatırım konuları ilgilerini çeker.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Kısa boylu, sağlam bir boyun yapısına sahiptirler. Kısa bir boyun ve mahmur bakışlıdırlar. Esmer tenli olup, koyu ve sıcak bakışlı kişilerdir. Saçlar gür ve kıvırcık olabilir.Özellikle boğa kadınları genç yaşlarda çok güzel olmalarına karşın, ileri yaşlarda aşırı nişastalı yiyecekler tükettikleri için, yüz hatları hantallaşır ve kalın bir bedene sahip olurlar.

#BoğaBurçlar

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page