Burak Yamantürk’ün Konuşulan Doğum Günü Partisi

Burak Yamantürk’ün Doğum Günü Partisine Ünlü İsimler Akın Etti

Aralarında Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Barış Arduç’un bulunduğu ünlü isimler Burak Yamantürk‘ün doğum günü partisine katıldı. Ünlü isimler, düzenlenen partide sosyal mesafe kurallarına uymaya özen gösterdi. Oyuncu Burak Yamantürk, önceki akşam yeni yaşını kutlamak için iş insanı Önder Öztarhan’ın Emirgan’daki lüks villasında eğlence düzenledi. Yemek ve fasılın olduğu partiye ünlü isimler adeta akın etti.

VİLLANIN ARKA KAPISINDAN ÇIKTILAR

Ünlü isimler, Burak Yamantürk’ün doğum günü partisinde buluştu. Aralarında Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Barış Arduç’un bulunduğu ünlü isimler Burak Yamantürk’ün doğum günü partisine katıldı. Ünlü isimler, düzenlenen partide sosyal mesafe kurallarına uymaya özen gösterdi.

Önder Öztarhan’ın villasının bahçesinde erken saatlerde başlayan yemekte ilerleyen saatlerde fasıl ekibi gelerek müzik ziyafeti yaşattı. Misafirler, gecede sosyal mesafe kurallarına da özen gösterdi. Burak Yamantürk ve sevgilisi Özge Özpirinçci gece sonu basın mensuplarına görüntü vermemek için villanın arka kapısından ayrılarak evlerinin yolunu tuttular.“BEBEĞE VE SİNEM’E MİKROP GETİRMEMEYE ÇALIŞIYORUM”

Geçtiğimiz haftalarda ilk bebeği Lalin’i kucağına alan İmirzalıoğlu, kızının eşi Sinem Kobal’a benzediğini belirterek “Genel olarak annesine benziyor ama içerden Kenan gibi bakıyor” ifadelerini kullandı. Eşinin çok iyi bir anne olduğunu belirten oyuncu, 2020 yılı için de”Zorluydu ama bu karanlık dünyada bizim hayatımıza güneş gibi bir kız doğdu. Ona bakınca geleceği dair umutlanıyoruz” şeklinde konuştu.


KIVANÇ VE EŞİ SOHBET ETMEDİ

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, doğum gününe eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile katıldı. Tatlıtuğ, keyifli geçen yemek sonrası basın mensuplarına görüntü vermemek için arabasını otoparka sokarak eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile partiden ayrıldı.

Partiye yalnız takılan oyuncu Barış Arduç da eşi Gupse Özay’la ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör