top of page
  • Yazar

Cayenne Ailesine Özel Versiyon!Porsche, SUV model ailesi Cayenne için özel Platinum Edition serisini tanıttı. Porsche Cayenne Platinum Edition sahip olduğu ekstra donanımların yanı sıra saten platin boya kaplamalı özel tasarım öğeleriyle dikkat çekiyor. Porsche SUV model ailesi Cayenne, özel bir seriye kavuşuyor.


Cayenne Platinum Edition'a ismini veren özellik, birçok detayda dikkat çekiyor; ön hava girişindeki çıtalar, LED arka far şeridine entegre edilmiş Porsche yazısı, arkadaki model ismi ve yalnızca bu seriye özel saten platin boya ile kaplanmış standart 21 inç RS Spyder Design jantları.OSpor egzoz uçları ve siyah yan cam çıtaları da bu özel serinin sportif görünümünü daha da dikkat çekici hale getiriyor.


Aracın iç mekanında kullanıcıları, 'Platinum Edition' logolu alüminyum kapı eşikleri karşılıyor. Tebeşir emniyet kemerleri, alüminyum-gümüş renkli kaplamalar iç mekana özel bir dokunuş katıyor. Cayenne Platinum Edition modelinin iç tasarımında ayrıca Porsche Dinamik Aydınlatma Sistemi (PDLS), panoramik tavan sistemi ve karartılmış cam, Bose® ses sistemi, ortam aydınlatması, sekiz yönlü deri spor koltuklar, ön ve arka koltuk başlıklarındaki Porsche arması ve gösterge panelindeki analog saat gibi detaylar dikkat çekiyor.


Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page