top of page

Deniz Seki Ve Demet Akalın Arasında Barış İmzalandı

Kısa süreli küslük yaşayan Deniz Seki ve Demet Akalın barıştı.

Deniz Seki, kendisine ‘Detone oldu’ diyen şarkıcı Çağla’yı programında ağırladığı için küstüğü Demet Akalın’a buzları eritti. Yakın bir arkadaşının ölüm haberini aldığı için küslükleri sonlandırma kararı alan Deniz Seki, Demet Akalın ile barış imzaladı.

Geçtiğimiz ay İbo Show’a konuk olan Deniz Seki, Ahmet Kaya’nın ‘Nereden Bileceksiniz’ şarkısını seslendirmişti. Şarkıyı söylerken detone olan Seki’yi meslektaşı Çağla da eleştirdi. Deniz Seki ve Çağla arasındaki detone tartışması büyümüş ve ikili, sosyal medya üzerinden tartışma yaşamıştı. Seki, bu olayın ardından yakın arkadaşı Demet Akalın’ın programında Çağla’yı görünce adeta küplere binmişti. Akalın ve Alişan’a tepki gösteren Seki, ikiliyi sosyal medyada engellemişti.

Demet

“O ARA YAŞANANLARI SİLDİK BİTTİ”

Demet Akalın ise “Deniz benim için kıymetli. Fazla alınganlık yaptı ancak bizim dostluğumuz ölene dek bakidir. Unuttuk gitti” diyerek bu mevzuyu tatlıya bağladı.

Deniz Seki

“KÜSLÜK, DARGINLIK BUNLARIN HEPSİ HİKAYE”

Önceki gün menajeri Taylan Güçeli’yi kaybeden Deniz Seki, küs olduğu insanlarla barışma kararı verdi. Demet Akalın’ın şarkı çıkardığını öğrenen Seki, klibi paylaşarak arkadaşıyla buzları eritti. Instagram hesabından paylaşım yapan Seki “İki gün önce çok sevdiğim bir dostumu kaybettim. Küslükler, dargınlıklar bunların hepsi hikaye. Sen benim kaç yıllık arkadaşımsın. Yeni şarkının yolu açık olsun” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın

“DENİZ SEKİ’YE ÇOK YÜKLENMİŞTİ”

Demet Akalın, Çağla’yı konuk aldığı için kendisine “Senin dostluğun bu kadar mı?” diyen Deniz Seki’ye “Ben senin yanına hapishaneye geldim, savcılığa gittim ve mahkemelerde aylarca uğraştım biliyorsun. O kavuşturma kağıdını alabilmek için anam ağladı. Özel hayatımla da alakalı. Annem ağladı ayrı, ben ağladım ayrı. Dostluk falan bunları geçiniz, ben anlamıyorum ki seni. Biz sana pazartesi günü dedik. Üstelik Çağla buraya iki haftadır gelecekti zaten kız şarkısını bekliyordu. Sana inat olsun diye değil. Dün o kadar asabım bozuldu ki. Sen neredeydin? Ben boşandım, bana haciz geldi. Ben hiç telefon açmadan kapıyı açtığımda orada Işın Karaca ve Suat Ateşdağlı vardı. Sesim titriyor sinirden, daha fazla konuşmayacağım” demişti.

#DemetAkalın #DenizSeki

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page