DenizBank İçin IBAN Gerekmeden 7/24 Saat TL Transfer Devri Başlıyor

Denizbank 18 Aralıktan itibaren uygulamaya başlayacağı, sadece kolay adres bilgileriyle 7/24 para transferini sağlayacak.

DenizBank, Merkez Bankası’nın18 Aralıktan itibaren uygulamasına başlayacağı FAST Sistemi (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) kapsamında tanımlanacak sadece kolay adres bilgileri ile 7/24 para transferi imkanı sağlayacak.

DenizBank, Merkez Bankası’nın 18 Aralık’tan itibaren pilot uygulamasına başlayacağı FAST Sistemi (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) kapsamında, tanımlanacak Kolay Adres bilgileri ile 7/24 saat para transferi imkanı sağlıyor.

DENİZBANK KOLAYLIĞI

DenizBank yaptığı açıklamada; “Müşteriler DenizBank dijital kanalları üzerinden yapılabilecek. Kolay Adres tanımlamalarını yaparak IBAN numarasına ihtiyaç duymadan, telefon numarası, e-posta veya Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası vb. Kişinin hatırlaması kolay bilgileri kullanarak TL para transferlerini istedikleri her an rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecek.”

Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Şube ve Merkezi Operasyonlar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özel DenizBank olarak Merkez Bankası’nın başlattığı FAST Sistemi’ne katılım sağlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, şunları belirtti:

GÜNLÜK YAŞAMI KOLAYLAŞTIRAN UYGULAMA

“Dijitalleşme fiziksel cihazları ve ortamları devre dışı bırakırken, her geçen zamanda yeni uygulama ve hizmetleri de hayatımıza sokuyor. Hepimiz için kolay, hızlı ve güvenli işlem yapabilmek, bunu da dilediğimiz zaman gerçekleştirmek önceliklerimiz arasında. FAST sistemi ile müşterilerimiz IBAN numarasını hatırlatmaya gerek duymuyoruz. DenizBank’ın tüm dijital kanalları, şubeleri ve ATM’leri üzerinden tanımlayabilecekleri Kolay Adres bilgileri ile hızlı para transferlerini yapabilecekler. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını odağına alan, günlük hayatlarını kolaylaştıran uygulama ve hizmetleri bankamız çatısı altında sunmaya devam edeceğiz.”

DENİZBANK DÜN BAŞKA BİR HABER DUYURMUŞTU

Denizbanktan yapılan açıklamada 19 Kasım Perşembe gününden itibaren geçerli olmak üzere, Ankara, İstanbul ve İzmir’deki tüm şubelerin çalışma saatleri 10.00 -12.30 ile 13.30 -17.00 olarak değiştirildiği bildirildi.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör