Dilan Telkök’ün Hamilelik Testi Krizi

Dilan Telkök’ün hamilelik testi krizi
Oyuncu Dilan Telkök, eşi Berkay Hardal ile evliliklerinin ikinci ayında yaşadıkları bir anıyı anlattı. Evde yaptığı gebelik testinin pozitif çıktığını söyleyen Telkök, “Gece yarısı hastaneye gittik. Sonuç orada negatif geldi. Doktor regl öncesi olabileceğini söyledi” dedi.Berkay Hardal, meslektaşı Dilan Telkök ile geçtiğimiz yıl nikah masasına oturdu.


Mutlu bir yaşam sürdüren Telkök, eşiyle başlarından geçen bir olayı anlattı. “BAŞIMDAN AŞAĞI KAYNAR SULAR DÖKÜLDÜ”

YouTube kanalında evliliklerinin ikinci ayında gebelik testi krizi yaşadığını söyleyen Telkök, şu ifadeleri kullandı:

“Sürekli karnım ağrıyordu. Berkay ‘Gebelik testi yapalım’ dedi. İmkansız olduğuna emindim ama pozitif çıktı. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Yere oturup ‘Ben daha çocuğum. Annemi istiyorum’ diye ağladım.”

Üç test daha yaptık, hepsi pozitifti. Gece yarısı hastaneye gittik. Sonuç orada negatif çıktı. Doktor regl öncesi olabileceğini söyledi. Böylece rahatladık.


Öte yandan Berkay Hardal, geçtiğimiz aylarda eşinin 25. yaşını romantik bir paylaşımla kutlamıştı. 


“İYİ Kİ BİR OLMUŞUZ”

Birlikte çekilen karelerini yayınlayan Hardal, paylaşımına “İyi ki doğmuşsun, iyi ki bir olmuşuz. Canım ailem, sen hep var ol” notunu düşmüştü.

“HAMİLE” İDDİASI

Berkay Hardal ile sürpriz bir şekilde evlenen Telkök’ün o dönemlerde hamile olduğu iddia edilmişti.

“DURUMUNUZ İÇLER ACISI”

Telkök, konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

“Hamile kalmadan evlenmeme durumuna o kadar aşinasınız ki, iki kişinin sadece birbirini sevip, evlenmesine anlam yükleyemiyorsunuz. Durumunuzun bu kadar içler acısı olabileceğini hiç düşünmemiştim.”

DİLAN TELKÖK KİMDİR?

Dilan Telkök, 16 Eylül 1995 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelmiştir. Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur.

Oyunculuk eğitimi alan Dilan Telkök; 2015 yılında rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde canlandırdığı Elif karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış, daha sonra Evlat Kokusu dizisinde rol almıştır. Dilan Telkök, 1.74 metre boyunda, 54 kilo ve Başak burcudur.

Dilan Telkök’ün rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Güvercin (Betül) (TV Dizisi) 2018 – Halka (İrem) (TV Dizisi) 2018 – 8. Gün (Demet) (TV Dizisi) 2017 – Nerdesin Birader (Ece) (TV Dizisi) 2017 – Meryem (Ela) (TV Dizisi) 2017 – Evlat Kokusu (Cemre) (TV Dizisi) 2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem (Elif) (TV Dizisi)
Son Paylaşımlar

Hepsini Gör