top of page

En İyi On Yabancı Dizi Eylül 2019 Peaky Blinders 1 NUMARA


En İyi On Yabancı Dizi Eylül 2019 Peaky Blinders : 1915 ile 1945 ingilteresinde geçen dizi Peaky Blinders çetesinin maceralaını anlatmakta. Kusursuz oyunculukları ve nefes kesen heyecanı ile "En İyi On Yabancı Dizi Eylül 2019" itibari ile 1 numarada yerini almıştır.


Peaky Blinders geride bıraktığı 4 sezon ile kalite çıtasını ciddi anlamda yukarı çekmiştir. Zira bu kadar kısa sürede uluslararası platformlarda elde ettiği en iyi dizi dahil 14 ödül ve 25 adaylık sözlerimizi kanıtlar nitelikte. Dönem dizilerine ilginiz olsun ya da olmasın mutlaka şans vermeniz gereken bir yapım olduğu kanaatindeyim. Ama dikkat edin; eğer İngiliz aksanı benim aksime sizi rahatsız etmiyorsa 6’şar bölümden oluşan 4 sezonun tadı damağınızda kalacaktır.

Eğer izlemeye başladıysanız mutlaka devam ettirin ilk başlarda belki sıkıcı geçecektir ama sonrasında her bölüm daha iyi yerlere gittiği kesinlikle söylenebilir. Hatırlatma yapmakta fayda var; dizinin 5. sezonu çekimleri sonlandı, 2019 yılı içerisinde yeni sezonunda yayınlanması bekleniyor, tarihi tam netleştiği takdirde hemen sizlerle paylaşacağız, takipte kalın şimdiden iyi seyirler.

Haberin Evi olarak mutlaka izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page