• Yazar

Erciyes Kayak Merkezi'nde Yoğunluk!Türkiye'nin ve dünyanın gözde kayak merkezlerinden Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nde ziyaretçiler, kayak yapmanın keyfini çıkardı. Hafta sonu tatilini Erciyes'te geçirmek isteyen ziyaretçiler, pistlerde yoğunluk oluşturdu. Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Erciyes'te, hafta sonunu fırsat bilerek gelen ziyaretçiler pistleri doldurdu.


Ana pistleri açtıklarını belirten Cıngı, "Erciyes'teki Develi, Tekir, Hacılar ve Hisarcık kapı bölgelerimiz faal durumda. Bütün giriş noktalarımızda kayak severlerimiz pistlere çıkabiliyor. Bağlantı pistlerimizin de yüzde 80'i açıldı. Hafta sonu ama Erciyes'te sömestr tatili gibi bir hava var. Vatandaşlarımız karı, kayağı, kışı ve Erciyes'i özlediler” diyerek belirtti.


"Herkese Tavsiye Ederim"

Ziyaretçilerden Nazif Denk pistleri ve yatırımları çok beğendiklerini söyleyerek, "Kayak sezonu açıldığı için mutluyuz. Bu hafta sonu kayak yapmaya başladık. Zaten yıllardır geliyoruz. Güzel, eğlenceli geçiyor. Herkes eğleniyor. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Bu spor çok güzel, herkese tavsiye ederim” diyerek belirtti.