• Yazar

Gökçek'in Koronaya Yakalanan Temel Karamollaoğlu'na Yönelik Paylaşımı Ortalığı Karıştırdı!Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, koronavirüse yakalanan ve hastanede tedavi gören Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu için yaptığı "Geçmiş olsun Kovid olmuşsun. Bak ölüm bir karış ötede" paylaşımı büyük tepki çekti.


"Milletimizin Taktirine Bırakıyoruz"

Saadet Partili isimlerden Gökçek'e arka arkaya tepkiler geldi. Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Sözlük anlamı 'şirin/sevimli' olan MELİH ismini duyunca, insanların aklına artık 'parsel parsel' ve 'dinozor' sözcüklerinin gelmesine sebep olan 'istifa ettirilmiş' bir belediye başkanının nezaketten, insaftan ve insanlıktan uzak açıklamalarını milletimizin takdirine bırakıyoruz" diyerek belirtti.


"Göze Girmeye Çalışıyor"

Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş'da Gökçek'e tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kurdaş, "Bu da bir başka zavallı! Parsel parsel zavallı. Buruşturulup çöpe atılmışlık zavallılığı! Hâlâ umudu var; göze girmeye çalışıyor" diyerek belirtti.