Gülşah Saraçoğlu’ndan sevgilisine ağır küfür!

Gülşah Saraçoğlu’ndan sevgilisi Gökhan Göz’e ağır küfür!
Gülşah Saraçoğlu, bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Gökhan Göz’ün Instagram canlı yayınına bağlandı ve attığı mesajlarla yayına damga vurdu.


TV8’de bir yarışmada jürilik yapan modacı Gülşah Saraçoğlu, eski sevgilisi Gökhan Göz’ün canlı yayının bağlantısına girerek küfürler etti.

Sevgilisi Gökhan Göz’e oldukça sinirlenen Saraçoğlu’nun canlı yayına bağlanarak ettiği küfürler olay oldu.

İşte Gülşah Saraçoğlu’nun attığı mesajlardan bazıları: 

TV8’de jürilik yapan modacı Gülşah Saraçoğlu, eski sevgilisi Gökhan Göz’ün canlı yayının bağlantısına girerek küfürler etti. İşte o mesajlar:

“Hayatımdaki en büyük pişmanlığım Gökhan Göz”,

“Yanındaki o… devam et köpek”,

“Yaptığın büyük k… çünkü sana yakışan bu adi şe..”

“Arsız…”Gökhan Göz ve arkadaşları, uzun süre olaydan habersiz şarkı çalıp söylemeye devam ettiler.

Ağır küfürler eden Gülşah Saraçoğlu sosyal medya hesabından çok pişman olduğunu açıkladı. Saraçoğlu açıklamasında şu satırlara yer verdi:

“Bu açıklamayı yapmanın üzüntüsü içindeyim. Maalesef ki sizlerle paylaşamayacağım özel bir durum oluştu. Kadına şiddetin başka bir türünü yaşamış bulunmaktayım psikolojik olarak. Sıkıntı şu ki ağır tahrik sonucu hem bana yakışmayan hem de sevenlerimi üzen bir durum içerisinde buldum kendimi. Bu krizi yönetemedim. Öfke kontrolümü sağlayamadım. Üzgünüm, pişmanım ve tüm sevenlerimden özür dilerim.”

Sosyal medyadan bir türlü vazgeçemeyen ünlü isimler kendilerine gelen kötü eleştirilere de övgülere de kayıtsız kalamıyorlar.Gülşah Saraçoğlu Kimdir?

Gülşah Saraçoğlu 1982 doğumludur. Moda sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Saraçoğlu, Dilek Hanif’in asistanı olarak sektöre girmiştir.

İlk çalışmalarını Hande Yener için yaptı. Ardından Nükhet Duru için kostümler hazırladı. Heute Couture atölyesinde Nicole Kidman, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Demet Akalın, Nükhet Duru, Sibel Can, nazan Öncel gibi isimler için çalışmıştır.

2011 yılında Eda Taşpınar ve Deniz Berdan ile birlikte Sen Yeter Ki İste adlı program yapmıştır.

Dubai’de mağazası bulunmaktadır.

2010 yılında Selçuk Yentur ile evlenip 2012’de boşanmıştır. 2014 yılında yeniden evlendikten sonra 2015’te boşanmıştır. 11 Ocak 2018’de ise Yentur ile nişanlanmıştır. 2011 doğumlu Aslan Yentur adında bir oğlu vardır.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör