top of page
  • Yazar

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan İstifa Çağrılarına Jet Yanıt!İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisi hakkındaki istifa çağrılarına yanıt verdi. İmamoğlu, "Şu yol bu yol demeden, zorlu akşamı beraber atlatacağız. Fakat kaşının üstünde gözün var anlayışındaki zavallı mesajlara da aldırış etmeyin" diyerek belirtti.


İstanbul'daki kar yağışının ardından birçok yolun tıkanması nedeniyle İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında istifa çağrısı başlatıldı. İmamoğlu'nun yağış sırasında bir balıkçıda olduğu da söyledi.


Çağrılara Yanıt Verdi

İmamoğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı son durum mesajında, kendisi hakkındaki istifa çağrılarına da yanıt verdi. Başkan İmamoğlu, istifa çağrılarını yersiz olarak niteleyerek, bu tür mesajları da "zavallı olarak" değerlendirdi.


"Zavallı Mesajları Aldırış Etmeyin"

İBB Başkanı İmamoğlu'nun konuyla ilgili sözleri şu şekilde: "Şu kurumun yetkisinde şu köprü, şu kurumun yetkisinde ara sokak demeden konuşuyorum. Elbette ki zor durumdaki vatandaşlara yardım edeceğiz ancak 1 dakika içerisinde kaşının üstünde gözün var anlayışındaki mesajlara da çok aldırış etmeyin. Bu akşamı hep beraber atlatacağız" diyerek ifade etti.

Yorum Formu
bottom of page