İkizler Burcu

İkizler Ve Yükselen İkizler Burçları ” Varoluş Amacım İletişim Kabiliyetim Ve Şeytan Tüyümdür Benim”

İkizler burcu günlük yorumu aşk hayatınızda beklemediğiniz anda gelen ayrılık durumu sizleri derinden etkilemiş olabilir. Ama merak etmeyin. Bu ortada oluşan sorunlar çok kısa sürede çözülebilir. Belirli bir zaman aslında karşı karşıya geleceğinizi ve bu karşılaşma ardından her durumu geride bırakacak olduğunuzu görüyorum. Konuşma sırasında yükselmeler de alçalmalar da olabilir. Bu ani iniş çıkışlara dikkat etmek ilerleyen noktalarda işinize yarayabilir. Ben hislerim ışığında ilerlediğim zaman aslında sizin bitiş noktanızın pek de incir çekirdeğini doldurmayacak kadar basit sebepler olduğunu görüyorum. Hayatı geçmişe odaklarken bazı anlarda ileriye dönük durumları kaçırmanız söz konusu olabilir. 

İkizler

Bunları yaşamamak adına aslında geçmişi kurtarmakla uğraşmak yerine biraz geleceği kazanmak gerekir. Eğer sizler de bu noktada gelecek için ellerinizden gelen emekleri verirseniz her şey istediğinizden daha güzel olacak. Bu ara her şeyi kalbiniz ile değil de sadece mantığınız ile hareket ettirmeniz gereken dönemdesiniz. Zaten ardından mantığınız ile ne kadar çok şeyi hızlı bir şekilde kazanacak olduğunuzu da göreceksiniz. Güzel günler yakında.

İkizler Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

İkizler burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, aksaklıkların ortadan kaldırılmasını sağlayacak ve mutluluk olarak adlandırdığınız noktaya adım adım yaklaşma şansı elde edeceksiniz. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmaya odaklanmanız gerekiyor. Hata yapmamanız gerekmekte.

İkizler Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, çözüm üretme noktasında herhangi bir sorun yaşamayacak ve çabalarınızın karşılığını istediğiniz gibi alabileceksiniz. Kendiniz için doğru olduğunu düşündüğünüz adımları atma şansınız var. Olumsuzluklar yavaş yavaş geride kalmaya başlayacak.

İkizler Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

İkizler burcu günlük maddi yorum : Bugün, finansal olarak kendinizi daha güçlü hissetmeye başlıyorsunuz. Koşullar sürekli olarak değişim gösterecek olsa da üstesinden gelmekte zorlanmayacaksınız. Hatalarınızı geride bırakabileceğiniz bir süreçtesiniz. Elinizdeki maddi gücü daha doğru kullanmaya çalışın.

Grup: Hava, erkek, pozitif, değişken

Yönetici Gezegen: Merkür

Renk: Sarı, gri, mavi, açık mavi, siyah

Uğurlu Taş: Akik

Şanslı Sayı: 5

Şanslı Gün: Çarşamba

Karşıt Burç: Yay

Şehirler: Londra, San Francisco, Yeni Delhi

Metal: Civa

Çiçekler: Mimoza, çiğdem, lavanta, açelya

Ağaçlar: Fındık, ceviz, mersin ağacı

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. Ayni anda birkaç işi birden yapabilirler. Onların adapte olamayacakları iş yoktur. Bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar. Bu yapılarını her zaman görebilmek mümkündür. Son derece neşeli ve mutlu oldukları bir anda, aniden mutsuz olabilirler. Çevreleri tarafından sürekli yanlış anlaşılabilirler. Herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa, bunu çok iyi gizlemeyi başarırlar. Aksine; kulaktan dolma duydukları bilgileri öyle ustaca anlatırlar ki, dinleyenler onları o işin uzmanı sanırlar. Pratik zekalarıyla, çekici ve akıllıdırlar. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük ‘Düşünüyorum’ dur. Fakat, bu düşünceleri hep yeni arayışlara doğru yönelmiştir. Bu yüzden uzun soluklu çalışmalar onları yorar. Kendilerini iyi eğitmiş ikizler hoş ve zariflikleri ile yaşamı zevkli kılarlarken, eğitimsiz olanlar da yaşamı o kadar çekilmez hale getirirler. Kendi paralarına karşı tutumlu davranmalarına karşın, başkalarının paralarını kolayca harcayabilirler. İkizler Ve Yükselen İkizler Burçları (21 Mayıs & 21 Haziran)

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Güzel bir fiziğe sahiptirler. Uzun boy, biçimli bir beden, uzun kol ve bacaklar, koyu kumral saçlar, kahverengi gözlere sahiptirler. Gözleri keskindir ve uzağı çok iyi görürler. Gözlemcilikleri çok güçlüdür.

#İkizler

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör