top of page

İng Bank Anında Kredi 2019


ING Bank, kendi müşterilerine özel olarak anında kredi kampanyası sunmaktadır. Bu krediyi 5000 TL üzeri ve 5.000 TL altı olmak üzere iki ayrı seçenekten faydalanarak kullanabilirsiniz. İNG Banktan anında kredi kampanyası, düşük faiz oranları ile sunulur ve bu krediye başvuru yapmak için online kanalları kullanmanız yeterlidir. Bu kredinin şartları ve başvuru yöntemleri hakkında detaylı bilgi verelim;

İNG Banktan anında kredi kampanyası koşulları nelerdir?

E- kredi kampanya koşulları;

E-kredi, ING Bank’ın internet sitesinden hemen başvuru yapabileceğiniz ve nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabileceğiniz kredi türüdür. Bu krediyi en az 5.000 TL en fazla 30.000 TL’ye kadar kullanabilirsiniz. Bu krediye başvuru yapabilmek için kredi notunuzun 1850 ve üzerinde olması gerekir. Kredi için belirlenmiş olan faiz oranı %1,79’dur.

Kredi için 3 ile 60 ay vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.Bu krediden binde beş oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır.Faiz oranı %1,79 ile başlar ancak müşterilerin ödeme performansına göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.ING Bank müşterisi olan kişiler bu krediye başvuru yapmak için internet sitesinde bulunan ”Hemen Başvur” seçeneğinden faydalanabilir. Ayrıca internet bankacılığından ya da ING mobil uygulaması üzerinden de başvuru yapılabilir. Başvurunun olumlu sonuçlanması halinde paranız hemen hesabınıza aktarılacaktır.ING Bank müşterisi olmayan kişiler bu krediye başvuru yaptıklarında şubeye gitmeye gerek kalmadan, evrakları kurye aracılığıyla teslim alabilir ve kredilerini kullanabilirler.

Örneğin; bu bankadan 15.000 TL için e-kredi başvurusu yaptığınızı varsayalım. 60 ay vadeli olarak bu krediyi çekmek isterseniz aylık ödeyeceğiniz faiz oranı %1,79 olacaktır. Yıllık ödeyeceğiniz faiz oranı ise %21,48 olacaktır. Bu kredi tutarı için alınacak olan kredi tahsis ücreti 75 TL’dir. Kredi için ödeyeceğiniz sigorta masrafı ise toplam 1217,58 TL olacaktır. Sigorta bedeli, krediyi çeken kişinin yaşına, cinsiyetine ve kredi tutarına göre değişmektedir. Bu kredi için ödeyeceğiniz aylık rakam ise 447,12 TL’dir.

Mini kredi kampanya koşulları;

ING Bank’tan anında kredi kampanyası için sunulan bir diğer seçenek de mini kredi kampanyasıdır. Bu krediye 5.000 TL’nin altında olan nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu internet sitesinde bulunan “Hemen Başvur” seçeneğinden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında ING mobil uygulaması ya da internet bankacılığı kanalıyla da başvuru yapabilirsiniz. Bu kredinin özellikleri aşağıdaki gibidir;

Mini kredi için en az 1.000 TL en fazla 5.000 TL olan nakit ihtiyaçlarınızda başvuru yapabilirsiniz.Bu kredi için belirlenen faiz oranı %2,09’dur. Müşterilerin ödeme performanslarına göre belirlenen faz oranı değişmektedir.Bu krediden binde beş oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır.Banka, gerekli gördüğü durumlarda gelir belgesi ya da kefil isteyebilmektedir.Bu krediye başvuru yapabilmeniz için kredi notunuzun 1850 ve üzerinde olması gerekir.Bu kredi için yine 3 aydan 60 aya kadar olan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Örneğin bu bankadan 5.000 TL tutarında mini kredi çektiğinizde 60 ay vade kullandığınızı varsayalım. Krediniz için aylık faiz oranı %2,09 olacaktır. Yıllık faiz oranı ise %25,08 olur. Kredi için alınan toplam tahsis ücreti 25 TL’dir. Kredi için alınan toplam sigorta bedeli ise 455,14 TL olacaktır. Sigorta bedeli, krediyi çeken kişinin yaşına, cinsiyetine ve kredi tutarına göre değişmektedir. Mini krediyi bu koşullarda çektiğinizde aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 162,06 TL olacaktır.

ING Bank’tan anında kredi kampanyası için yalnızca banka müşterisi olmanız gerekmez. Banka müşterisi olmayan kişiler de internet üzerinden başvurularını yapabilir. Bu başvuru için aylık gelirinizi ve T.C. kimlik numaranızı açıkça belirtmeniz gerekir. Başvurucu sonuçlarınız aynı gün içinde cep telefonunuza iletilecektir.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page