top of page
  • Yazar

İstanbul'u Etkisi Altına Alacak Kar Yağışı!Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 21 Ocak Cuma günü tarihli güncel hava durumu raporunu yayımladı. Gelen son dakika bilgisine göre yurdun büyük bir kesiminde etkili olması beklenen soğuk hava dalgasıyla İstanbul dahil birçok ilde yoğun kar yağışı görülecek. Cuma günü akşam saatlerinden itibaren İstanbul'da başlayacak olan kar yağışı gece saatlerinde etkisini artıracak. Pazar günü ise İstanbul'da kar yağışının en yoğun görüleceği gün olacak.


Sıcaklık Cumartesi Günü Ülke Genelinde Azalıyor

Hava sıcaklıklarının bugün iç ve doğu kesimlerde artacağı, fakat Cumartesi günü kuzeybatı kesimlerden başlayarak düşeceği, ülkemiz genelinde mevsim normalleri altında seyredeceği tahmin ediliyor.


İstanbul'da Bu Gece Etkili Olacak

İstanbulluların uzun bir süredir hasret kaldığı kar yağışı nihayet geliyor. Cuma günü sağanak yağışların etkili olması beklenen kentte akşam saatlerinden itibaren karla karışık yağmur ve gece saatlerinden itibaren ise kar yağışıyla güne merhaba denilecek.


Pazar Günü Kar Yağışının En Yoğun Görüleceği Gün

Sıcaklıklar cumartesi günü eksi 1 dereceye kadar azalacak. Pazar gününün ise kar yağışının en yoğun görüleceği gün olması tahmin ediliyor.

Yorum Formu
bottom of page