top of page
  • Yazar

Jet2 Holidays'ten Rezervasyonlara İlişkin Açıklama!Jet2 Holidays, İngiliz hükümetinin "gereksiz" ve "istenmeyen" kısıtlamaları kaldırmasının ardından müşterilerin yarısının yurt dışı tatil rezervasyonu yapacağını belirtti.

"Müşterilerin Yarıya Yakını Rezervasyon Yapacak"

Müşterileri ile bir anket yapan Jet2 Holidays, "Kısıtlamaların kalkması rezervasyon yapma olasılığınızı nasıl etkiledi?" sorusuna yüzde 47 oranında, "Kısıtlamalar kalktığı için rezervasyon yapacağım" yanıtını aldı. Şirket ayrıca, kısıtlamaların kalkmasından sonra haftalık "müşteri güven endeksi"nde sıçrama olduğuna dikkat çekti. Jet2 Holidays'in araştırmasına katılanların yüzde 56'sı "seyahat etme konusunda kendimi güvende hissediyorum" diyerek ifade etti. Bu oran, 2021 yılının ocak ayından bu yana ölçülen en yüksek seviye. İki hafta öncesinde bile bu oran yüzde 44 seviyesindeydi.

"Rezervasyonlar Yüzde 150 Arttı!

Kısıtlamaların kalkmasının ardından rezervasyonlarda yüzde 150 artış olduğunu kaydeden Jet2 Holidays, en çok satan destinasyonların ise Yunanistan, Türkiye, İspanya, Kanarya-Balear Adaları, Malta ve Portekiz olduğunu belirtti.

Yorum Formu
bottom of page