top of page

Kenan İmirzalıoğlu: Lalin’in Aşısını Yaptırdık

Kenan İmirzalıoğlu: Lalin’in aşısını yaptırdık
Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çifti, önceki gün Maslak’taki özel bir hastaneden çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan İmirzalıoğlu, “Lalin’in aşısı vardı, onu yaptırdık” ifadelerini kullandı
Sinem Kobal ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Kenan İmirzalıoğlu, ekim ayında kızları Lalin’ı kucaklarına almıştı.

Çift, önceki gün 2 aylık olan kızları Lalin’i Maslak’ta bulunan özel bir hastaneye kontrole götürdü.

Yarım saate yakın hastanede kalan ikili, çıkışta objektiflere yakalandı.Bebeğini kucağında taşıyan Kobal, soğuk hava nedeniyle hızla kapıda bekleyen araca bindi.


Rutin kontrole geldiklerini belirten İmirzalıoğlu, muhabirlere, “Lalin’in aşısı vardı, onu yaptırdık” açıklamasını yaptı.
“EVDEN ÇIKMIYORUZ”

Geçtiğimiz günlerde Burak Yamantürk’ün doğum gününe tek başına katılan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Koronavirüse karşı dikkat ettiğini belirten İmirzalıoğlu, “Zaten evden çıkmıyoruz bu pandemi nedeniyle evde bir bebek olduğu için. Allah korusun annesi de var. Mikrop getirmek istemiyorum eve. Biz de bir şekilde yaşama devam ediyoruz” dedi. 

“GENEL OLARAK ANNESİNE BENZİYOR”

Kenan İmirzalıoğlu, kızıyla ilgili “Genel olarak annesine benziyor ama içerden bir Kenan bakıyor” ifadelerini kullandı.

Eşinin çok iyi bir anne olduğunu da sözlerine ekleyen İmirzalıoğlu, “Çok şükür sağlığı ve keyfi yerinde. Sinem, nazar değmesin muhteşem bir anne oldu. Böyle de devam eder diye düşünüyorum” dedi. 

Oyuncu, muhabirlerin “2020 yılı sizin için nasıl geçti?” sorusuna şu cevabı verdi: 

Zorluydu ama bu karanlık dünyada bizim hayatımıza bir güneş gibi doğdu Lalin. Ona bakınca geleceği görüyoruz. Geleceğe umutla bakmaya mecburuz.

Çift, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda görüntülenmişti.

Doktor kontrolü için geldiklerini söyleyen ikili, ellerini bir an olsun ayırmamıştı.

Gazetecilerin sorularına cevap veren İmirzalıoğlu, “Tam bir ay oldu. Her şey çok güzel geçiyor. Lalin iyi, evde bizi bekliyor. İyiyiz, çok şükür” demişti.


Kobal, muhabirlerin, “Lalin kime benziyor?” sorusuna, “Daha 40’ı çıkmadı. Birisine benzetmek için çok erken, yakın zamanda sizler de görürsünüz zaten” yanıtını vermişti.

LALİN İSMİNİN ANLAMI NE?

Lalin isminin anlamı eski dilde kırmızı renkli olan ve al dudaklı anlamına gelmektedir. Yakut kırmızısı anlamını da taşımaktadır.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page