Koç Burçları

Koç ve Yükselen Koç Burçları ”İlk Önce, En Önde Ben Vardım Ve Daima Birinci Kalacağım”

Koç burcu günlük yorumu son zamanlarda sürekli olarak hayatınızdan giden insanlar ardından üzülüyor olduğunuzu hissediyorum. Bu yapıda devam etmek yerine biraz sakin kalmayı ve geleceğiniz için bir şeyler yapmayı tercih etmelisiniz. İnsanlar gittiyse gidecekleri yeri her zaman önceden hazır ederek giderler. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Hayatınızda olması gereken insanların şu an sadece yanınızda olduklarını bilmeli ve onlara dört kolla sarılmayı tercih etmelisiniz. İnsanlardan bekledikleriniz olabilir. Fakat başkalarından bir şey gelecek diye beklemek yerine içinizdeki güç ile bunları elde etmeniz gerekiyor.

Koç

Aşk hayatınızda geride kalan isimler ile tekrar yan yana geliyor olduğunuzu hissediyorum. Bu geçmiş konuların gündeme gelmesi ve sorunları çözme odaklı olabileceği gibi sorunların daha ileri boyutlara gitmesine de olabilir. Her şeye hazırlıklı olmalı ve sadece ne istediğinizi düşünerek hareket etmeniz gereken bir zaman diliminde olacaksınız. Kalbiniz yerine mantığınızı kullanarak hareket etmeyi başarırsanız işte birçok alanda tek kazanan kişi de siz olabileceksiniz. Maddi konularınız bu ara her zamankinden daha çok gündemde yer alabilir. Birikim yapmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Koç burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, yeni gelişmeler gündeme gelecek ve bundan da dilediğiniz gibi yarar sağlayacaksınız. Sorunların ve sıkıntıların üstesinden gelmek istiyorsanız, atacak olduğunuz adımları ona göre atmalısınız. Koşullara uygunluk göstermeniz gereken bir gün.

Koç Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, uygun adımlar atmayı başaracak ve istediğiniz sonuçları alabileceksiniz. Çevresel koşullara uygunluk gösterebildiğiniz takdirde her şeyi daha net yorumlama şansı elde edebilirsiniz. Kendiniz için doğru olan ne ise, onu yerine getirebileceğiniz bir gündesiniz. Başarıya odaklanmanız gerekmekte.

Koç Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Koç burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddi anlamda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Çözümler konusunda daha hızlı hareke etmek zorunda kalabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmaya devam etmeniz gerekmekte.

Grup: Ateş/erkeksi/değişken

Yönetici Gezegen: Mars

Renk: Ateş kırmızı, nar çiçeği

Uğurlu Taş: Pırlanta, yakut, ameist, demir

Şanslı Sayı: 9

Şanslı Gün: Salı

Karşıt Burç: Terazi

Şehirler: Floransa, Verona, Marsilya, Birminghom, Saragosa

Metal: Demir

Çiçekler: Lale, gelincik, renkli sardunya, hanımeli

Ağaçlar: Kara çam, selvi, ak diken

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Koç, Burçlar kuşağının ilk burcudur. Hareketli ve enerjik oluşları ile tanınırlar. Ben egoları çok fazla gelişmiştir. Ben, onların aynası olmuştur adeta. Bu burçta doğanlar çok pratiktirler. Olaylar karşısında coşkularını gizleyemezler. Yaşam yolunda canlılıklarını ve atılganlıklarını yitirmeden heyecanla ilerlerler. Merak ettikleri konularda olabildiğince yaratıcılardır. Amaçları doğrultusunda ilerlerken, kendilerini eylemleri ile kanıtlamak isterler. Eğer Koç’lar girişimde bulunacakları zaman izleyecekleri rotayı ayrıntıları ile planlarsa, enerjik yapılarının da yardımı ile daha da üretken olabilirler. Bencilliklerinden kaynaklanan sabırsızlıkları ve söz dinlemez yaratılışları yüzünden zaman zaman güç durumlara düştükleri de olur. Böyle anlarda başladıkları işlerini sonuçlandırmadan bırakırlar. Konuşmaları abartılıdır, bazen gerçekleri değiştirerek anlatırlar. Kavrama yetenekleri fazla olan Koç’lar yaşam sahnesinin başrolünde olmayı tercih ederler. Aşırı kıskanç ve bağımsızlıklarına düşkün olurlar.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Fiziksel yapıları uzun yüzlü ve uzun boyludurlar. Kolları ve bacakları güçlüdür. Esmer ve kıvırcık saçları vardır. Bakışları delici ve keskindir. Sağlıklı bir ciltleri vardır.Spor yapmaya meraklı oldukları için de, bir çok spor salonlarında Koçlara rastlayabilirsiniz. Güzel dişleri olan Koçların; gözlerini dikerek gülümsemesi, çevrelerini etkisi altına alır.

#koçburcu

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör