Kova Burçları

Kova Ve Yükselen Kova Burçları ”Yaratıcı Zekama Taş Koyan Her Fikri Ardımda Bırakır, İşime Yarayacaklarla Yoluma Devam Ederim.”

Kova burcu günlük yorumu hayatınızda yolunda gitmeyen durumlar var ve artık bunları daha dikkatli incelediğiniz zaman geride bıraktığınızı görüyorum. Hayata tutunmayı başaracak ve güzel günleri rahat bir şekilde tadabileceksiniz. İnsanlardan uzak kalmak istediğiniz zamanlar yaşayacak olduğunuzu görüyorum. Dostum diye gördüğünüz kişilerden ihanete uğrayabilir ve her şeyleri ile sizlerden uzak kalmalarını isteyebilirsiniz. Ama bu noktada tüm suçu karşıda görmek yerine biraz da kendinizde arayabilirsiniz. Herkesi kendiniz gibi sanan bir yapınız olduğunu görüyorum. Bu yapı sayesinde genellik ile yorulan yine kendiniz oluyorsunuz. 

Kova

Artık hayatınızda yer alan herkese karşı hak ettikleri değeri vermeye başlayacağınız zamanları göreceksiniz. Maddi anlamda artık her şey düzene giriyor gibi hissediyorum. Kariyer hayatınızda hak ettiğiniz yerlere gelebilecek ve bu noktada iyi kazançlar elde edebileceksiniz. Biraz daha emek vererek hareket etmek yeterli olacaktır. Uzak yerlerden evinize misafir olarak gelecek birilerini hissediyorum. Bu kişiler hem maddi hem manevi anlamda hayatınıza gelecek huzurları işaret ediyor. Hayatın en mutlu günleri artık sizler için bu noktada devam edecek.

Kova Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Kova burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, elde etmek istediğiniz huzur ve mutluluk çok uzağınızda olmayacaktır. İstediğiniz koşullarla karşı karşıya kalabileceğiniz bir süreçten geçmektesiniz. Olumsuzlukların geride kalmasını arzu ediyorsanız, daha yapıcı adımlar atmaya çalışmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki koşullara uygunluk göstermekte zorlanmayacak ve istediklerinize kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Gereğinden hızlı hareket etmediğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Kova burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddi durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. İstediklerinize ulaşmak istiyorsanız, ona göre hareket etmeniz gerekiyor. Elinizdeki finansal gücü daha mantıklı kullanmaya çalışın.

Grup: Hava/erkeksi/sabit, Pozitif

Yönetici Gezegen: Satürn, Uranüs

Renk: Koyu mavi, gece mavisi, yeşil

Uğurlu Taş: Yeşim

Şanslı Sayı: 4

Şanslı Gün: Pazar

Karşıt Burç: Aslan

Şehirler: Hamburg, Buenos Aires, Salszburg

Metal: Alüminyum

Çiçekler: Kardelen Çiçeği

Ağaçlar: Armut, şeftali, ayva

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova ‘lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kovaları tanımlayan sözcük ‘Biliyorum’ dur. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar. Onlara yaklaşmak çok zordur, çünkü ne kadar dostça davranırlarsa davransınlar, arada her zaman bir mesafe bırakırlar. Kişisel özgürlükleri onlar için o denli önemlidir ki, bu yüzden en yakın ilişkilerini kesip atabileceği gibi, yine özgürlükleri adına her türlü özveride bulunurlar. Bu yüzden Kovalara aile yaşamı biraz zor gelir. Çoğu zaman yeni bir şeyler keşfetmek için uğraşıda bulunurlar. Belli ilkeleri sonuna dek savunmaları onları hiç rahatsız etmez.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Kova burcunun fiziksel özellikleri: Orta ve uzun bir boy, düzgün bir beden, açık sarı saçlar, koyu renk gözler en belirgin özellikleridir. Özellikle Kova kadınlarının yüzleri çok güzeldir. Yaşlanıncaya kadar kendilerine bakarlar. Metabolizmaları çok hassastır. Doğal ilaçlar vücutlarında daha iyi etki yapar. Biyoenerji, Akapunktur, Homeopati, alternatif tedavi yöntemleri ilgilerini çeker. Bir anda başlayan hızla iyileşen, ve iz bırakmadan ilginç bir şekilde ortadan kaybolan hastalıklara yakalanabilirler. Bilekleri çok hassas olan Kovaların, spor yaparken dikkatli olmaları gerekiyor. Ayakkabı seçerken dikkatli davranmalılar. Aynı anda bir çok şeyi yapmaya kalkarlar. Spor yaşamlarında önemli bir yer tutmalı, yoksa elektriksel enerjilerini boşaltma konusunda zorluk çekebilirler.

#Kova

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör