top of page
  • Yazar

Kripto Para Borsası 'Huobi' Bir Kullanıcısını Uzay Seyahatine GönderecekGittikçe popülerleşmeye başlayan Turistik uzay seyahati, son olarak kripto para borsası ''Huobi'' çekiliş ile bir kullanıcıyı uzaya göndereceğini duyurdu.

Yıllar önce herkes için hayal olan ''uzay turizmi'' artık ulaşılabilir bir şey, fakat oldukça pahalı. Uzaya gidip gelmenin maliyeti birçok insanın bütçesinin üstünde.

Durum böyle olunca, bir kripto para borsası tanıtım etkinliği olarak uzaya seyahat çekilişi yapma kararı aldı.

Çin'de kurulmuş olan kripto para borsası 'Huobi', sekizinci yaşına girerken, bir uzay çekilişi yapıyor. Mevcut olan ve yeni üyelerin katılabileceği çekilişte, kazanan 1 kişi 'Huobi Global' tarafından uzaya gönderilecek.

Bu uzay seyahatinin maliyetinin 500 bin dolar olacağı açıklandı. Kazanan kişi fiziksel hazırlık sürecinden de geçecek. Şirket uzay seyahati kazanmış olan kişiyi eğitime alacak ve bu sürede kazanan talihliye maaş da verecek.

Huobi Group'un Kurucu Ortağı Du Jun konu ile ilgili: “Bu küresel çekilişi başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Uzay teknolojisi ciddi sıçramalarla büyüyor, sınırları aşıyor ve biz de şanslı bir kişiye hayatının fırsatını vermek istiyoruz. Uzay kavramının, herkese imkansıza erişme fırsatı verme konusundaki küresel vizyonumuzla uyumlu olduğuna inanıyoruz” şeklinde konuştu. Şirket yapılan çekiliş ile başka ödüller de vereceğini belirtti. Çekiliş başvuruları 16 Aralık'ta sona erecek ve kazanan talihli kişi 30 Aralık 2021'de açıklanacak.Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page