top of page

Le Casa De Papelİspanyollar son yıllarda film ve dizi sektörüne çok hızlı bir giriş yaptılar. Bunun en iyi örneklerinden bir tanesi ise Le Casa De Papel ! Ezilmiş ve baskı altında yaşamış toplumdan kişiler sisteme ve yönetime karşı çıkan bir takım soygunlar düzenlemekte. Asıl amaçları hükümete ders vermek olan bu ekip Profesör lakaplı bir deha tarafından oluşturuldu. Eşsiz ve kusursuz planların yer aldığı dizi oyuncularlada izleyiciyi ekran başına bağlamayı başardı.


Soyguncuların birbirinden farklı karakterleri ve kullandıkları takma isimlerden dünya gündeminde ilk sıralarda yer aldı. Aşk, aksiyon ve maceranın sonuna kadar yaşandığı dizi kısa sürede dünyada ciddi bir kitleye ulaştı. 1. sezondan itibaren merak edilen 3. sezon da ilk iki sezon gibi iki parça halinde yayınlanacak. Dizide ölmüş olan Berlin adlı karakterin önceki yaşadıklarını konu alan 3. sezon bunun üzerine oluşturulacak durumda.


Dahiyane fikirlerle soygun ortamının oluşturulduğu dizi her bölümü ile merak uyandırmakta. Kullandıkları maskeler ünlü ressam Dali'nin sureti olması onu bu dizeye bir ikon olarak yer almasına neden oldu. Dünya çapında bu maskeden binlerce satıldı. Diziye ve konuya destek olmak isteyen izleyicileri ortak bir noktada buluşturmayı başardı.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page