top of page
  • Yazar

Mansur Yavaş'tan Ankaralılara Kar Uyarısı!Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara'da başlayan karla ilgili vatandaşlara önemli bir uyarıda bulundu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yavaş, "Ankara'mızda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sabaha kadar devam edecek. Yolların durumunu kontrol etmeden lütfen trafiğe çıkmayın" diyerek belirtti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara'daki kar yağışına dair Twitter hesabından bir uyarıda bulundu.


"Lütfen Yolları Kontrol Etmeden Trafiğe Çıkmayın"

Mansur Yavaş, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Ankara'mızda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sabaha kadar devam edecek. 1052 araç, 3.138 mesai arkadaşımızın sahadaki çalışmalarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Sabah da http://kartakip.ankara.com.tr'den yolların durumunu kontrol etmeden lütfen trafiğe çıkmayın" dedi.


Meteoroloji De Uyardı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, il genelinde bugün akşam saatlerinden sonra beklenen kar yağışının orta kuvvette ve yarın sabah saatlerine kadar etkili olacağının tahmin edildiği belirtildi. Açıklamada, buzlanma ve don olayına bağlı ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Yorum Formu
bottom of page