top of page
  • Yazar

Mansur Yavaş Ve Ekrem İmamoğlu Meşhur Türküyü Seslendirdi!Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla sahneye çıktı. "Ankara'nın Taşına Bak" türküsünü birlikte seslendiren iki başkan, renkli anlara imza attı.

İstanbul, Ankara, Muğla, Antalya, Adana, Eskişehir, Aydın, Mersin, Tekirdağ ve Hatay'ın CHP'li belediye başkanları başkentte toplandı. CHP Genel Merkezi'nde bir araya gelen 10 büyükşehir belediye başkanı, Kemal Kılıçdaroğlu'yla da görüştü. Bu toplantı sebebiyle Ankara'da bulunan CHP'li başkanlar, sahnede türkü de seslendirdi.

Birlikte Sahnedeydiler Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın, "Uyan uyan Gazi Kemal, güzel günler yakında." sözleriyle sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerde; CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve Mansur Yavaş birlikte sahneye çıktı.

Ankara Türküsü'nü Okudular Ankara Türküsü'nü seslendiren belediye başkanları, ortaya renkli anlar çıkardı. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem olup, dikkat çekti.

Yorum Formu
bottom of page