Melisa Sözen’den İtiraf: Sevgilimin Günlüğünü OkudumMelisa Sözen’den İtiraf: Sevgilimin Günlüğünü OkudumSon dönemde ‘Kırmızı Oda’daki Alya karakteriyle büyük beğeni toplayan Melisa Sözen, İbrahim Selim’in sunuculuğunu üstlendiği YouTube programına konuk oldu.

‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk olan oyuncu Melisa Sözen, hakkında merak edilenlerini anlattı. Ünlü oyuncu, “Sevgilimin günlüğünü okumuşluğum var, ama o son oldu” dedi.
Sempatik tavırları ile oldukça beğeni toplayan başarılı oyuncu Melisa Sözen açıklamalarıyla dikkat çekti.

“ANNEM HEP BALERİN OLMAMI İSTEDİ” 

Samimi açıklamalarda bulunan Melisa Sözen, “Annem balerin olmamı çok istedi. Beni küçükken zarafet kursuna yolladı. Paralel evrende annem kendini kraliçe zannettiği için beni kursa yolladı. Kursta kafamın üstünde kitapla yürüdü” dedi. “Hangi çatal, hangi bıçakla kullanır vb. şeyler öğrendim. Ben de tam tersi bir yapıya sahiptim, saçlarım kısa olsun kot pantolon giyeyim. Bir süre bale yaptım ama orada çok ciddi bir rekabet var. Benim bedenim de ruhum da müsait değildi.” dedi.

“HİÇ ESTETİĞİM YOK” 

Estetik yaptırıp yaptırmadığı merak edilen güzel oyuncu, “Hiç estetiğim yok. Yanaklarıma bir şeyler yaptırdığımı zannediyorlar ama öyle bir şey yok. Dolgu denedim hiç yakışmadı. Aynalara bakamadım. Bir iş sırasında gözaltıma dolgu yaptırdım” dedi.

“BOTOKS YAPTIRIYORUM” 

“Dizide oynuyorum ama mimik yapamıyorum, yaptığım her hareket aynı gibiydi” diyen Melisa Sözen, “İki sene kadar sürdü dolgu işlemi. Vücudum kabul etmedi, morardı yani yaptırdığım dolgu hiçbir işe yaramadı. Şu an estetiğim hiç yok ama botoks yaptırıyorum” ifadelerini kullandı.


Kısa saçı da uzun saçı da çok sevdiğini söyleyen oyuncu, “Bu konuda arkadaşlarım da çok iyi. Kestirince ‘iyi ki kestirmişsin’ uzatırsam da ‘bence de uzun sana çok yakışıyor’ diyor. Arkadaşlarımla hep birbirimizi destekliyoruz” dedi.

“SEVGİLİMİN GÜNLÜĞÜNÜ OKUDUM” 

İlişkiler hakkında konuşan Melisa Sözen, “Sevgilimin günlüğünü okumuşluğum var, ama o son oldu. Çünkü çok kötü bir şey, kimsenin gerçek düşüncelerini öğrenmek istemiyorum. Orada her şey yazıyor; eski aşkları, acıları… Normalde sen sana anlattığı kadarını biliyorsun fazlasını bilmek zararlı. Ben bir kez okudum bir daha yapmam, kimseye de tavsiye etmem” ifadelerini kullandı.


Harun Tekin ile ilişkisinin başlarını anlatan oyuncu, “Arkadaşlarıyla yeni yeni tanışıyorum. Arkadaşları da Şebnem Ferah, Özgür Mumcu hani böyle havalı bir ekip… Ben ona sürpriz olsun diye pasta yaptırdım. ‘Git sakin bir pasta yaptır, insanlarla ilk kez tanışacaksın zaten…Harun’un ne sevdiğini düşündüm. Tek tek hepsini hazırlattım bu çok eksantrik fikri iyi diye düşünüp pastacıya verdim. Pasta mekana geldi, arkadaşlarımla bakmaya gittik pasta rezalet” dedi.


“Baby shower pastası gibi biz şoka girdik. Pastada bir emzik eksikti o derece” diyen Sözen sözlerini şöyle bitirdi; ” Bir şekilde toparlamaya çalıştık ama olmadı… Artık pastayı kendim yapıyorum.”

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör