top of page

MOOBLE HOUSE, Tekerlekli küçük evler dünyayı evinizin arsası yapıyor


Dünyada Tiny house adıyla bilinen, tekerlekli küçük evler, sevimliliği ve konforuyla , herkese keşke bende bir tane alıp, bir arsaya koysam dedirtiyor. İmarlı veya imarsız olmasına bakmaksızın, adeta tüm dünyayı sizin evinizin arsası haline getiriyor.

Tiny house, araç mı yoksa ev mi sorusunu düşündürüyor. Plakalı ve ruhsatlı ticari bir araç olması ama bunun yanında bir evin mutfağının, banyosunun, yatağının, kanepesinin konforunu sağlaması yürüyen evim cevabını verdirtiyor. Doğanın içinde konfor şartları yüksek bir yaşam birimi olan yürüyen evler, sağlam yapıları ve donanımları ile ön plana çıkıyor.

Tiny house sadece yazın değil, coğrafyasına uygun yapılan izolasyonu sayesinde dört mevsim kullanılabiliyor. Az katlı, bahçeli, manzarası güzel, kolay temizlenen bir evim olsa hayalini gerçekliyor. Çocuklarını apartman çocuğu olmaktan kurtarmak isteyenlere de çok iyi bir alternatif olarak görülebilir. Tiny House’da yeşille içiçe bir hayat yaşayabilirsiniz.

Mooble House ekibi, prototip ürününü 2000 km lik yolculuk testine tabi tuttu. Bu test, Mooble House u üreten ekibin kullanıcı gözüyle ürünü irdelemesi ve iyileştirmesi için benzersiz bir deneyim oldu.

Mooble House da işte bu keyifli trendin Türkiyede ki en son üyesi olarak Tiny House kültüründeki yerini aldı. Üretim teknolojisi ve zengin donanımı ile konforlu ve her türlü koşula dayanıklı Mooble House, 45 günde üretiliyor.

VLM 4, Yenilikçi yapı teknolojilerine yatırım yaparak uluslararası pazarlarda mobil ve modüler yapıların tasarım, tanıtım, satış ve üretim faaliyetlerini yapan, uluslarası standartlarda, tecrübeli mühendis ve yönetici kadrosuyla endüstri 4.0 prensiplerine uyumlu olarak iş stratejilerini gerçekleştiren bir TÜRK şirketidir. Mooble House mobil evler, endüstri prensiplerine uygun fabrika ortamında, farklı disiplinlerdeki tecrübeli mühendis ve tasarımcı kadrolarının işbirliği ile üretilmektedir.

Artık dünyamız da minimalist yaklaşımlar artmıştır. Nu bakımdan daha az eşya daha küçük alanlarda insanlar daha mutlu olabilmektedir.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page