top of page

Muğla da Dehşet;Kadın Evinde Ölü Bulundu

Muğla ‘nın Fethiye ilçesinde bir kadın evinde bıçakla öldürülmüş halde bulundu. Genç kadını bıçaklayıp öldürdüğü ve hakkında uzaklaştırma kararı olan eşi Tanju Acar’ı yakalamak için polis ekipleri çalışma başlattı.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 2 çocuk annesi 25 yaşındaki Selvan Acar, evinde bıçakla öldürülmüş halde bulundu. Hakkında uzaklaştırma kararı olan ve genç kadını bıçaklayıp öldürdüğü iddia edilen koca Tanju Acar’ın yakalanması için çalışma başlatıldı. Bıçakla katledilen genç annenin yakınları sinir krizleri geçirdi. Selvar Acar’ın annesinin feryatları yürekleri dağladı etraftakiler anneyi sakinleştirmekte güçlük çekti


Muğlada kadın cinayeti

Koltuk Üzerinde Ölü Bulundu

Korkunç cinayet, Muğla Pazaryeri Mahallesi’nde 446 Sokak’ta meydana geldi. İHA’nın haberine göre, Selvan Acar’dan (25) bir süre haber alamayan yakınları evine gitti. Kapıyı çalan yakınları içerden ses gelmeyince açık olan balkon kapısından eve girdi. Selvan. Acar’ın koltuk üzerinde hareketsiz yattığını gören yakınları, durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi.

Uzaklaştırma Kararı Olan Koca Aranıyor

Olay yerine sağlık ve çok sayıda polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri genç kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yeri ekiplerince yapılan incelemede Selvan Acar’ın bıçaklanmış olduğunu tespit etti. Muğla Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından genç kadının cansız bedeni Muğla/Fethiye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Cinayeti işlediği iddia edilen Selvan Acar’ın eşi Tanju Acar’ın (30) yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Şiddetli geçimsizlikten dolayı boşanmak üzere olan çift 10 yıllık evli 2 de çocukları vardı.Selvan Acar eşinin sürekli evi basmalarına dayanamayıp uzaklaştırma almıştı. Cinayeti işlediği iddia edilen Selvan Acar’ın eşi  Tanju Acar’ın (30) yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Evladımdan Kıymetliydi

Olay yerine, eşini öldürdükten sonra kaçan Tanju Acar’ın babası Mustafa ile annesi Hatice Acar da geldi. Hatice Acar, “Gelinimiz, evladımızdan kıymetliydi. Oğlum kendini mahvetti” dedi. Mustafa Acar ise oğlunun uyuşturucu kullandığını, cumartesi gecesi olaydan önce de alkol aldığını belirterek, “Daha sonra kadın, bir arkadaşını arayıp; oğlumun kendisini öldüreceğini söylemiş. Polise bildirse bu olay olmazdı. Cinayet, cumartesi günü sokağa çıkma kısıtlaması varken işlenmiş olabilir. Gelinimiz evlere temizliğe gidiyordu. Aralarında kıskançlıktan dolayı bir tartışma çıkmış olabilir” ifadelerini kullandı.

Yorum Formu
bottom of page