Nurseli İdiz Çekimlere 1 Gün Kala Kadrodan Çıkarıldı

Nurseli İdiz isyan etti: 1 gün kala kadrodan çıkarıldım

Mağdur olduğunu öne süren oyuncu Nurseli İdiz, sosyal medyada yaptığı paylaşımda konuyu yargıya taşıyacağını belirtti:

“1 Aralık’ta yönetmen Bülent İşbilir tarafından sunulan film projesiyle ilgili MGX Film ve Yapım şirketinin sahibi Müşvik Guluzade ile sözleşme yaptık. Saç, kostüm ve okuma provalarım yapıldı. Ön avans ödeme yapıldığı halde çekimlere başlanmasına 1 gün kala, filmin dijital platforma satılması sebebiyle kadrodan çıkarıldığımı bildirdiler. Oyunculuğum her zaman her şeyden önce geldiği için, hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan programdaki işimi kaybetme riskine rağmen bu filmi kabul ettim. Maddi ve manevi haklarımı hukuki yollardan arayacağımı bildirmek isterim.”

NURSELİ İDİZ KİMDİR?

Oynadığı film ve dizilerin yanı sıra özel hayatıyla da merak edilen isimlerden biri olan Nurseli İdiz kaç yaşında, aslen nereli ve Nurseli İdiz kaç kere evlendi, ilk eşi kim? Ankara ve İstanbul Devlet Tiyatroları’nda ve İstanbul Şehir Tiyatroları’nda görev alan Nurseli İdiz 58 yaşında ve 1983 yılında Cem İdiz ile evlendi. Cana Elif adında bir kızı var.

Nurseli İdiz, 6 Ekim 1960 tarihinde İstanbul’un Pendik ilçesinde dünyaya geldi. Babası ressam Faruk Nafiz Çamlıbel ve Deniz Çamlıbel’in kızıdır. Liseyi Fen bölümünde tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümünden mezun oldu.

1981 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda çalışmaya başladı.”Küçük Adam Ne Oldu Sana?” oyunu ı. Ankara ve İstanbul Devlet Tiyatroları’nda ve İstanbul Şehir Tiyatroları’nda görev aldı. 1981’de, TRT’de “Şarkılar Neyi Söyler” adlı programı ve “Prizma” adlı programı sundu, “Geçmiş Bahar Mimozaları” dizisiyle adını ekranda duyurdu. “Kız Kulesi Aşıkları”, “Böcek” adlı filmleriyle adından sinemada da söz ettirdi.

1991 yılında televizyonda “Saklambaç” adlı bir programın sunuculuğunu üstlendi. 1983 yılında müzisyen Cem İdiz ile hayatını birleştirdi. 1985 senesinde Canan Elif İdiz adını verdiği bir kız çocuğu dünyaya getirdi.


Nurseli İdiz, Faruk Bayhan’ın yapımcılığında 2015 yılında Show Tv’de yayınlanan “İlişki Durumu: Karışık” adlı dizide başrollerini Seren Şirince, Berk Oktay, Eda Ece ve Pamir Pekin paylaştı.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör