Oğlak Burçları

Oğlak Ve Yükselen Oğlak Burçları ”Başarımı En Şiddetli Depremlerde Milim Oynamayan Sağlam İrademe Borçluyum.” 

Oğlak burcu günlük yorumu aslında kalbinizdeki kişiyi değil de geçmişten gelen anıları unutmak konusunda zorluk çektiğinizi hisseder gibiyim. Kuruyan göz yaşlarınız artık bir son bulacak desem bile yeri olur. Çünkü çektiğiniz çileler yerini sonunda sefa süreceğiniz zamanlara bırakıyor. Geçmişim yakanızı bırakmasına izin vermeyi başarırsanız aslında güzel günler rahat bir şekilde yerini bulabilir. Hayatınızda gayeleri ile yer alan birileri var. Bu kişilerin sizleri kıskanarak zarar vermek istemeleri de söz konusu olabilir. Çevrenizde yer alan herkesi kendiniz gibi sanmak yerine biraz daha akıllıca hareket etmeyi tercih edin. Sizler kendinizi korumazsanız kimsenin korumayacağını da bilmeniz gerekir. Bu anlarda her zaman tedbirli olmak hayatın farklı süreçlerinde yer almanıza yardım eder. Kariyer hayatınız için farklı durumların yer alması söz konusu olacak. Eğer aklınızda olan farklı işler varsa bu ara onlar için harekete geçebilirsiniz. Tam anlamı ile başarının sizlere gelmesi için biraz daha sabırlı ve hazırlıklı olun. Çünkü en güzel zaman dilimleri sadece sizler için olacak. Kalbiniz ile hareket edin.

Oğlak

Oğlak burçları bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak daha yoğun hissetmeye başlıyorsunuz. Olumsuzlukların geride kalması için ne gerekiyorsa onu yapmanız gerekmekte. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda herhangi bir sorun varsa da kısa zaman içerisinde çözümleme şansı elde edebileceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, karamsar düşüncelerden uzak duracak ve yapılması gerekenlere odaklanacaksınız. Kontrol sizde olduğu sürece sorunların ve sıkıntıların da geride kalabileceğini unutmamalısınız. Çalışmalar konusunda mutlaka özenli olmanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Oğlak burçları günlük maddi yorum : Bugün, finansal durumunuzu etkileyebilecek gelişmeler gündeme gelebilir. İstediğiniz sonuçlara ulaşmak için biraz daha beklemede kalmalısınız. Olumsuzluklar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın.

Grup: Toprak / kadınsı / öncü

Yönetici Gezegen: Satürn

Renk: Kurşuni, koyu kahverengi, nefti yeşil

Uğurlu Taş: Lal, kırmızı kuvartz, kehribar

Şanslı Sayı: 8

Şanslı Gün: Cumartesi

Karşıt Burç: Yengeç

Şehirler: Madrit, Bankok

Metal: Kurşun

Çiçekler: Siyah gül, kadife çiçeği, kamelya, kasımpatı

Ağaçlar: Porsuk ağacı, çam, söğüt, bodur ağacı, Karaağaç, kavak

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Geleceği ayrıntılı biçimde planlamaya çalışan Oğlak’lar bu özellikleri nedeniyle sık sık kuruntulara kapılarak, depresyona girerler. İşleri ile aşırı meşgul olduklarından, insanlarla zor ilişki kurarlar. Fakat, hiçbir zaman kendilerini yalnız hissetmezler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük ‘Kullanırım’ dır. Oğlaklar ciddilikleri, tutuculukları ve güçlü iradeleri ile tanımlanırlar. Çalışkanlıkları ile kolaylıkla başkalarının saygısını kazanırlar. Gerçek bir Oğlak’ın iki temel özelliği vardır. Güvenilirlik ve dürüstlük. Çok gelişmiş bir görev duyguları vardır. Bazen başkalarının başarısızlıklarını abartırlar. Oğlaklar arkadaşları ile ilgili çok iyi sırdaş olurlar, para konusunda dikkatli olmalarına rağmen, eli açık insanlardır. Geleneklere bağlı kişiler olduklarından, duygusal özgürlüğü anlamakta güçlük çekerler. Bu nedenle kendilerinden yaşça küçük kişilerle bazen sürtüşmeleri olur. Sürekli somut konularla uğraşmayı severler, doğada bulunan olaylardan örneklemelerle işlerini başarılı bir şekilde yürütürler. Bu yüzden ruhsal olarak da doyumlu kişilerdir. Olayları organize ederlerken rahatlıklarını gözetirler ve kendilerinin zevklerine uygun olmasına önem verirler. Bu özellikleri evlerine de yansır.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Fiziksel özellikleri; kısa boy, ince yapı, uzun ince bir yüz. Uzun belirgin bir çene. Saçlar genelde siyahtır. Beden dar ve uzun bacaklara sahiptirler. Dizleri genelde çıkıntılıdır. Güzel bir yüz yapıları vardır. Fotojenik oldukları için model dünyasında sık sık Oğlaklara rastlarız. Ciltleri yıllar geçtikçe daha genç olur Soğuk görüntüleri onları ulaşılmaz bir hava estirse de, kendilerine güvenen bir tablo da, ortaya çıkarır. Kendinden emin tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakmasını bilir.

#OğlakBurcu

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör