top of page

Onur Büyüktopçu, kadın yarışmacıyla davalık oldu

Onur Büyüktopçu, hakkında yorum yaptığı kadın yarışmacıyla davalık oldu


Bir dönem Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapan, daha sonra bırakan Onur Büyüktopçu, hakkında yorum yaptığı yarışmacıyla davalık oldu. Büyüktopçu’nun söylediği sözlerden rahatsız olan yarışmacı, Büyüktopçu’ya tazminat davası açtı.


Oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu, bir dönem yemek programı sunuculuğu yapmış ve geçen sene yarışmadan ayrılmıştı. Ünlü sunucu yarışmadaki bir yarışmacıya yaptığı yorumdan dolayı mahkemelik oldu.

onur büyüktopçu

SÖZLERİNDEN RAHATSIZ OLDU

Yapılan habere göre, yarışmacı Vasfiye Yılmaz, yarıştığı hafta boyunca yorumlarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. İlerleyen haftalarda Büyüktopçu, Vasfiye Yılmaz hakkında bazı söylemlerde bulundu. Kendisi hakkında “Konuşuyor bazı yarışmacılar, ne yapsın? Enteresan, Vasfiye Hanım vardı hatırlar mısınız? ” söylemleri  Vasfiye Yılmaz’ı rahatsız etti.

25 BİN TL’LİK DAVA AÇTI

Yarışma programında Büyüktopçu’nun kendisi hakkında söylediklerinden rahatsız olan Vasfiye Yılmaz, İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurdu. Kişiliğinin zarar uğradığını düşündüğünü ve bu durumdan duyduğu rahatsızlıktan ötürü ünlü sunucu hakkında 25 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

“AKLINIZI PEYNİR EKMEKLE Mİ YEDİNİZ?”

Onur Büyüktopçu, yarışma esnasında birçok ekstrem sporla uğraştığını söyleyen Vasfiye Yılmaz’a “Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz siz? Nasıl yaptınız böyle şeyleri, nasıl atladınız? Hiç böyle bir yarışmacı görmemiştim” demişti.

ONUR BÜYÜKTOPÇU KİMDİR?

onur büyüktopçu

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982’de İstanbul’da doğdu. Türk oyuncu, cast direktörü ve menajerlik yapmıştır. Kiralık Aşk, Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin gibi yapımlarda rol aldı.

Onur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982’de İstanbul’da doğdu. Babası Çankırılı, annesi göçmendir. On sekiz yaşına kadar İzmir’de yaşayan oyuncu öğrenimini de burada tamamladı. Dil ve tiyatro okulu için İngiltere’ye giden Büyüktopçu, Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de eğitim aldı. Oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile attı ve bu dizide Yusuf karakterini canlandırdı.

Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı. 2010 yılında Güz Gülleri adlı dizide rol aldı. 2015-2017 yılları arasında Kiralık Aşk dizisinde Koray rolüne hayat verdi. Şimdilerde TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapmaktadır. Oyunculuğun yanı sıra cast direktörlüğü, menajerlik ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page