top of page

Pınar Altuğ’u çılgına çeviren o soru!

Pınar Altuğ‘u çılgına çeviren soru! “Siz aldatan kadın mısınız?” sorusuna verdiği yanıt…

Çocuklar Duymasın’ın Meltem’i olarak hafızalara kazınan oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü. Kendisinden yaşça küçük Yağmur Atacan’la 2008 senesinde evlenen ve bu evlilikten Su Atacan isminde bir çocuğu bulunan Altuğ, 40 isimli programa konuk oldu. Sunucu Jülide Ateş’in sorularını yanıtlayan Altuğ, katıldığı programda özel açıklamalarda bulundu.

“ALDATAN KADIN MISIN?”

Pınar Altuğ Atacan, program sunucusu Jülide Ateş’in “Aldatan kadın mısınız?” sorusuna çok sert yanıt verdi. Altuğ, “Sana ne ya da kime ne! İlk kocamla evlenirken ‘Seviyor musun?’ diye sordunuz mu? Boşanırken niye soruyorsunuz? Hayatımın hiçbir döneminde özel hayatımla ilgili konuşmadım. Ben birinin yuvasını bozmadım. Ben kendi evliliğimi bitirdim. Geriye dönüp bunları konuşmak çok saçma” ifadelerini kullandı.

“PINAR ALTUĞ DİPTEN NASIL ÇIKTI?”

“Pınar Altuğ dipten nasıl çıktı?” sorusuna da yanıt veren ünlü oyuncu “Ben Çocuklar Duymasın dizisinde oynarken boşanma kararı aldım. Bu kararı bilen Birol Güven vardı. Ben Birol’a ‘Böyle bir karar aldım. Rolüme zarar verebilir istersen gidebilirim’ dedim. O da ‘Saçmalama böyle bir şey olabilir mi?’ dedi. Öyle bir şey oldu ki biz sonradan el sıkıştık ve gittik. Kendim istedim. Bir şeyler olunca ‘Ben gidiyorum’ dedim. O da ‘Tamam’ dedi” şeklinde konuştu.

pınar altuğ

“BİZDE PARA KOCADA DURUR”

Altuğ, Jülide Ateş’in sorduğu “Atacanlar’ın evinde faturalar kim öder?” sorusuna ise “Ben para işine hiç karışmadım. Birine para yatırılacaksa ‘Para yatırır mısın şu hesaba’ derim. Hiçbir faturaya karışmıyorum. Ben hayatımda hiçbir şey ödemedim. Çünkü bizde bütün para kocada durur” yanıtını verdi.

NE OLMUŞTU?

Altuğ’un 2000 yılında evlendiği Umut Elçioğlu’nu Tony Teodoridis ile aldattığı iddia edilmişti. Umut Elçioğlu’nun askerlik yaptığı sırada aldatıldığı iddiası magazin gündeminde uzun süre yer almış ve çok konuşulmuştu. Eşi Pınar Altuğ’un tavırlarından şüphelenen Elçioğlu, askerde izne ayrılarak hiç kimseye haber vermeden evine gitmiş ve camdan kaçmaya çalışan Tony’yi gördüğünü öne sürmüştü. Bunun üzerine Pınar Altuğ ve Umut Elçioğlu 2003 yılında boşanmıştı.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page