top of page
  • Yazar

Paraya İhtiyacı Olanlar Dikkat! İşte En Düşük Faizli Krediler!Bankalar Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla kredi kampanyalarını çok fazla yapmaya başladı. İhtiyaç kredisinde faiz yüzde 1,35’e kadar azalmış oldu. Bankalar müşterilerine Kredi vermeyi sürdürüyor. Kurban Bayramı öncesinde paraya ihtiyacı olanlara yönelik olarak kredi kampanyaları ortaya çıkmaya başladı. En az İhtiyaç Kredisi faizi yüzde 1.35 olarak gerçekleşti. 50 bin lira kredi çeken birisi 36 ayda geri ödemeyi seçtiğinde aylık 1843 lira ödeme yapması lazım.


Pazarlık Yapmayı İhmal Etmeyin

Bankadan kredi talebinde bulunduğunuzda faiz konusunda esneklik talep etmeniz halinde küçük de olsa müşteri temsilcileri faiz indirimi yapabiliyorlar. Bu sayede hayat sigortasının parasını faizden çıkarmış olursunuz.


Kredi Notunuza Dikkat Kredi çekerken öncelikle kredi notuna bakılıyor. Krediye uygunluk durumu incelendikten sonra SGK’lı bir işte çalışılması ya da iş sahibi olunması şartı aranıyor. Bordro ya da vergi levhası tebliğ edildikten sonra kredi işlemlerine başlanıyor. İhtiyaç kredileri genel olarak aynı gün hesaba geçiyor. Kredi Notunuzu Korumaya Çalışın Kredi notu düştükçe kredi alma ihtimaliniz düşüyor. Kredi notu 0 ile 1900 arasında değişiyor. 0-699 çok riskli, 700-1099 orta riskli, 1100-1499 az riskli, 1500-1699 iyi, 1700-1900 arası ise çok iyi olarak değerlendiriliyor.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page