top of page

Sarısu Plajı: Antalya’nın En Meşhur Plajlarından Biri

Sarısu Plajı, her yıl farklı bölgelerden gelen ziyaretçilerine ev sahipliği yapıyor.

Kadınlar Plajı Olarak Biliniyor!

Antalya’da yer alan Sarısu Plajı aynı zamanda “Kadınlar Plajı” şeklinde de tanınıyor. Kadınların rahat bir biçimde denize girebildikleri bu plaj aynı zamanda sosyal tesisin içerisinde bulunuyor. Plajın da yer aldığı sosyal tesisin içerisinde kır bahçesinden market ve oyun alanları da yer almaktadır. Ailelerin ve kadınların rahatlıkla zaman geçirebileceği bu muhteşem plajda duş, tuvalet ve soyunma kabini de yer almaktadır. Bunanla birlikte Antalya’da yer alan Kadınlar Plajı’nda çalışanlar da dahil herkes kadındır. Bu durum da kadınlar için oldukça önemli bir özelliktir. Kadınlar bu plajda diledikleri gibi eğlenmektedirler.

Plaj Nerede ve Nasıl Gidilir?

Antalya’da yer alan Sarısu Plajı Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır. Bu güzel plajı ziyaret etmek isteyenler ilk olarak Antalya’ya gitmeleri gerekiyor. Gerek havayolu gerek ise karayolu aracılığı ile Antalya iline ulaşmaları mümkündür. Bu muhteşem plaja gitmek isteyenler toplu taşıma araçları ile de gidilebilir. Özellikle Antalya Merkezinden ve Konyaaltı ilçesinden toplu taşıma aracına binildikten sonra son durakta inmek gerekir. 

Sarısu Plajı: Antalya'nın En Meşhur Plajlarından Biri

Sarısu Plajı Özellikleri

Kadınlar Plajı şeklinde de tanınan Sarısu Plajı’nda 300 şezlong yer almaktadır. Aynı zamanda 150 şemsiye ve 150 sehpa da müşterilerin hizmetine sunuluyor. Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde yer alan Sarısu Plajı’nda duş, tuvalet ve soyunma kabinleri de hizmet veriyor. Buraı ziyaret gelen kadınlar için yeterli anlamda hizmet alanları da bulunuyor. Bu sosyal tesiste balık ve kebap evlerinin yanı sıra büfeler de bulunuyor. Tatilciler ise alışverişlerini sosyal tesis içerisinde bulunan market ve büfelerden rahatça yapıyorlar.

Birçok İmkan Sunuyor

Plajın merkezi yakın olması sebebiyle piknik ve denize girmek için gerekli olan tüm eksiğinizi bölgede bulunan market ve dükkanlardan temin edebilirsiniz. Ayrıca plajda WC, soyunma kabini ve duşta bulunuyor.  

Sarısu Plajı Giriş Ücreti

Engelliler için de özel plaj ve tuvaletlerin de yer aldığı plajda yeşillikler içerisinde yer alıyor. Aynı zamanda Sarısu Plajı sabah 08.00 ile 19.00 saatleri arasında kadınlara hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Sarısu Plajı saat 19.00 ve 24.00 saatleri arasında ailelere tesis ediliyor.

#SarısuPlajı

Yorum Formu
bottom of page