top of page

Sevcan Yaşar, Sermiyan Midyat’ın kendisini darp ettiğini iddia etmişti!

Sevcan Yaşar, Sermiyan Midyat’ın kendisini darp ettiğini iddia etmişti… Bu görüntüleri ortaya çıktı!


Ünlü oyuncu ve yönetmen Sermiyan Midyat’ın geçtiğimiz aylarda eski sevgilisi Sevcan Yaşar’ı darp ettiği iddia edilmişti. Taraflar birbirlerine karşılıklı şiddet uyguladıkları iddiasıyla mahkemede şikayetçi olmuştu. Gelen son dakika bilgilerine göre, o güne ait olduğu iddia edilen o görüntüler ortaya çıktı.Sermiyan Midyat’ın geçtiğimiz aylarda eski sevgilisi Sevcan Yaşar’ı darp ettiği iddia edilmişti. Kız arkadaşı oyuncu Yaşar’ı darp ettiği iddia edilen Sermiyan Midyat hakkında geçtiğimiz hafta “kasten yaralama”, “zincirleme tehdit” ve “zincirleme hakaret” suçlarından sekiz yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

BEN KÖTÜ BİR İNSAN DEĞİLİM

sevcan yaşar

Mayıs ayında gerçekleşen olay sonrası basına açıklama yapan ve suçlamaları reddeden Midyat, “Böyle bir şey yoktur, dedikodudan beslenmeyelim. Bir kadına vurmak için hiçbir sebep yoktur, erkekliğe sığmaz. Böyle bir şey yapmış olsam insanların yüzüne nasıl bakarım? Ben kötü bir insan değilim” demişti.Sermiyan Midyat, bu açıklamaları yaparken bir yandan da avukatı vasıtasıyla Sevcan Yaşar’a tam 41 sayfalık bir özür metni göndermiş, bu hareketi sonuç vermeyince de arkadaşlarını devreye sokup oyuncuya ulaşmaya çalışmış ve kendisini affetmesini istemişti.

Midyat, geçtiğimiz günlerde avukatı aracılığıyla eski sevgilisi oyuncu Sevcan Yaşar hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

SEN BENİM DÜŞMANIMSIN! 

Davaya ilişkin iddianamenin fotoğraf ve video görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Sevcan Yaşar’ın yüzü ve vücudundaki darp izleri ile evine verilen hasar çok fazla dikkat çekti. Mahkemeye verilen iddianamede Yaşar’ın evden ayrılmak üzere eşyalarını topladığı sırada Sermiyan Midyat’ın “Sen benim düşmanımsın bundan sonra bütün kötülükleri yapacağım sana” gibi sözlerle tehditte bulunduğu ifade edildi.


21 Eylül tarihli bilirkişi raporuna göre de Sevcan Yaşar’ın yaralandığının sabit olduğu ve şüpheli Sermiyan Midyat’ın video çekerek “Al bak Sevcan karısı, bak senin için çekiyorum. Bak televizyonda hiçbir hasar var mı, y…k ağızlı bak burada var mı, herhangi kırık çıkık var mı, bak yatağına bak” demek suretiyle hakarette bulunduğu Cumhuriyet Savcısı tarafından hazırlanan iddianamede yer almıştı. 

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page