top of page

Terazi Burçları

Terazi Ve Yükselen Terazi Burçları ” İtiş Kakış Başlayacaksa Ben Orada Yokum ”

Terazi burcu günlük yorumu her şeyi içinize atmak ve kendi başınıza halletme çabalarında olmak aslında sadece sizi yoracak. Çevrenizde sizleri çok seven ve en az kendisi kadar çok düşünen insanlar yer aldığını görüyorum. Eğer olur da bu kişilerden yardım almak isterseniz gerçekten her şey istediğiniz gibi olacak. Maddi konularda biraz sorunlarınız olduğunu hissediyorum. Ama bu konuda da merak etmeyin. Size beklemediğiniz bir yerden gelecek para olduğunu görüyorum. Bu para sayesinde rahat edecek ve borçlarınız varsa bir anda bitirebileceksiniz. İçinizde olan gücün artık farkına varmanız gereken zaman dilimlerindesiniz.

Terazi Ve Yükselen Terazi Burçları

Yapısal olarak çok güçlü bir isim olduğunuzun farkındayım. Ama benim ya da bir başkasının farkında olması hayatınızda güzelliklerin gelmesine yardım etmez. Aslında her şeyi bir kenara bırakın ve sadece mutlu olmak için hareket edin. Eğer bir işe başlamak gibi düşünceniz varsa tam da zamanı olabilir. Başladığınız her şeyin güzel bir şekilde sonuçlarını alacak olduğunuzu da söyleyebilirim.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Terazi burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, ilişkinize karşı olan bakış açınızda ufak tefek değişimler gündeme gelebilir. Çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bir süreçtesiniz ve bu da mutluluğa ulaşmanızın çok zor olmayacağı anlamına gelmekte. Her şeyin istediğiniz gibi olabileceği bir süreçten geçmektesiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, zihinsel yönden olumsuz düşüncelerden uzaklaşacaksınız. Çevresel koşullardan dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. İstediğiniz sonuçları alabilecek olmanız da önemli. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bu süreçten zarar görmeden çıkacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Terazi burcu günlük maddi yorum : Bugün, parasal koşullar üzerinde etkinlik göstermekte zorlanmayacaksınız. Odaklanma açısından ufak tefek sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelmekte zorlanmayacaksınız. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçtesiniz.

Grup: Hava/erkeksi/öncü, Pozitif

Yönetici Gezegen: Venüs

Renk: Pastel renkler

Uğurlu Taş: Opal, pembe kuvartz

Şanslı Sayı: 6

Şanslı Gün: Cuma

Karşıt Burç: Koç

Şehirler: Viyana, Frankfurt

Metal: Bakır

Çiçekler: Krizantem, beyaz gül, sarı papatya

Ağaçlar: Servi Diş budak, asma, incir, elma, kayısı, badem, eğrelti otu

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Kararsızlıkları ile ünlü cazibe sembolü karşınızda duruyor. Nedenini bilmediğiniz bir çekim gücü etkisi altına girdiğinizi fark ettiğinizde iş işten çoktan geçmiş olacaktır. Onların büyülü bir havası vardır. Ritmik hareketleri ile dans eder gibi bir yaşam sürer. Onun yanında kızgınlıklarınız yok olur. En sinirli anınızda bile sizi revüle etme yeteceğine sahiptir. Üstelik, tartışmayı sevmesine rağmen; bu kadar ustalıkla konulara hakim olup, sonrada sesini hiç yükseltmeden zaferini ilen eden çok az kişi vardır. Bir Terazi bunu başarır. Sizin kılıç salladığınız ortamlarda, o; gülücüklerini, zarafetini ve öpücüklerini gönderecektir. Kafasında müthiş bir denge vardır. Onun ne düşündüğünü bilemezsiniz. Uyumlu ve sevecen yapısının altında gizli bir güç vardır. Bulunduğu ortamları çok çabuk inceler ve gizli detayların nerede saklı olduğunu bulmaya çalışır. Konuya hakim olmak için deliler gibi çalışmak ve kendini harap etmek yerine, keskin görüşlerini ve doğru mantığını kullanacağı ortamları seçer. Başarılı olmak için imkansızlığı değil, kendini yüceltecek elle tutulur konular üzerinde uyumlu bir sessizlikle çalışır. Yaptığı işlerin doğruluğuna inandığı halde, onay beklemekten de kendini alamaz. Onu tenkit etme gibi bir şansınız asla olamaz. Böyle bir şeye kalkıştığınız taktirde; size tüm zarafetiyle gülümseyecek, önerilerinizi can kulağıyla dinleyecek ve sonunda kibarca teşekkür ederek sizden uzaklaşacaktır. Fakat bir daha asla sizin fikrinizi sormayacaktır. Gülümseyen çehresinin altında müthiş bir ego gizlidir, aşk ve sanat onun yaşam öğeleridir. Dünyada her şeyden vazgeçebilir, fakat kişiliğini besleyen ve duygusallığını yansıtan soyut kavramlarından vazgeçemez. Akıl, mantık, aşk işte karşınızda her şeyiyle özel bir kişi duruyor. Onun terazilerinin kefesinde yer almak istiyorsanız, belli standart ölçülerin çok üstünde olmanız gerekir. Kolay bir insan olmadığını şimdiden hatırlatırız.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Terazi burçlarının fiziksel yapıları çok güçlüdür. Zodyak’ın en güzel kişileri diyebiliriz. Uzun boylu, ince vücutlu, düz kahverengi saçlı, yuvarlak yüzlü, beyaz tenli ve koyu renk gözlüdürler. Terazi bir denge burcudur. Önemsiz bir dengesizlik hassas vücutlarını alt üst etmeye yeterlidir. Hastalıkları sırasında yoğun ilgi beklerler. Aradıkları ilgiyi bulamadıkları zaman, huysuzlanarak daha çok hastalanırlar. İç dünyasında dalgalanmalar yüzünden, baş ağrısı ve aşırı yemek eğilimi gösterirler. Sinir sistemleri midelerini etkilediği için midedeki asit fazlalığını fosfor içerikli yiyeceklerle dengelemelidirler. Terazilerin metabolizması çok yavaş çalışır. Baharatlı, soslu, şekerli gıdalara düşkün olması nedeniyle, çok fazla kilo almaya müsaittir. Yaşam boyunca sürekli egzersiz yapmak zorundadır, aksi taktirde ileri yaşlarda şişmanlık kaçınılmaz olur. Terazi insanları; yapılı, fakat çok çabuk hastalanan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın, soğuk algınlıklarına çok çabuk yakalanırlar. Terazileri; böbrekler, bel bölgesi, sırt ve omurgaları simgeler. Ayrıca, Venüs etkisinde oldukları için tiroidler düzensiz çalışabilir. Kilo problemi olan Terazilerin, ara sıra hormon testleri yaptırmaları gerekebilir. İleri yaşlarda romatizmal rahatsızlıklara aday kişilerdir. Terazilerin, herkesten daha çok kendilerine özen göstermeleri gerekiyor ki, zaten çoğu bu konuda duyarlı olurlar. Kendilerine özen gösteren insanlar en çok bu burçtan çıkar. Terazi Ve Yükselen Terazi Burçları ( 23 Eylül & 23 Ekim )

#teraziburcu

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page