top of page

The Crown4 kasım 2016 dan itibaren yayınlanan Netflix dizisi The Crown yeni sezonuyla da izleyenleri ekrana kitledi. The Crown 1947 de savaştan yeni çıkmış olan İngiltere’nin Buckingham sarayında yaşanan farklı türde olayları konu ediniyor. Son yüzyıla damga vurmuş olan kraliçe II. Elizabeth in yaşadığı olayları çarpıcı bir şekilde ekrana getiriyor.


The Crown sarayda yaşanan entrikalar, aşklar ve İngiltere’nin siyasi hayatına yön veren olayları işlemekte. Aynı zamanda değerli bir kadro ve büyük bir bütçe ile yola çıkmış olan The Crown dönemini kusursuz bir şekilde aktarmayı başarmış gözüküyor. İzleyicilerin yeni sezonlarını büyük merakla beklediği yapım dünya çapında heyecanla takip ediliyor.


The Crown Altın Küre Drama Dalında En İyi Yardımcı Kadın Ödülüne sahip oldu. Bunun yanı sıra ülkede ve ülke basınında tarafları ikiye bölmüş durumda. Yaşanan olayları eleştiren bir grup insan dizinin gerçeği yansıtmadığı ve olayların çarpıtıldığı düşüncesinde. Bu tartışmalar ilerleyen dönemlerde de son bulacak gibi gözükmüyor.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page