top of page

THY ALMANYA İŞ BİRLİĞİ


Türk hava yolları yönetim kurulu ve icra komitesi başkanı M. Ilker Aycı yapmış olduğu konuşmada yaklaşık 60 yıldır Almanya’ya uçtuklarını söylerken THY olarak Alman işbirliği ile Almanya’daki kobilere önemli bir partneri olmaktan memnun olduklarını dile getirdi.


2020 BVMW toplantısında gerçekleşen konuşmaya büyük bir ilgi söz konusuydu. Bu sayede Almanya ile ticaret ilişkilerinde artış olduğunu dile getirirken iki ülke arasındaki dostluk ise daha iyi notlara ulaştığını dile getirdi. Yaratmış oldukları fayda ise iki ülke açısındanda yüzleri gülümsetmiş durumda.


BVMW ve geniş üye ağının, THY’nin 131 ülkede 356 uluslararası destinasyona erişim sağlayan kapsamlı uçuş ağı üzerinden gerçekleştirecekleri seyahatlerde özel avantajlardan yararlanabilecekleri duyurken bu gurur Türkiye’nin dedi. THY, BVMW ağı için özel bir iletişim hattı oluşturmayı ve üye firmaların anlaşma ile sağlanan avantajlardan yararlanmasını da kolaylaştırmayı planladığı aktarıldı. Anlaşma kapsamında ayrıca, THY’nin kurumsal müşterileri için özel tasarladığı ''Turkish Airlines Corporate Club'' program üyeleri de 2021 yılı boyunca BVMW’nin yılda iki kez düzenlediği bölgesel toplantılara katılım sağlayabilecekleri aktarıldı.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page