Tom Cruise Sette Küplere Bindi!

TOM CRUISE SETTE KÜPLERE BİNDİ!

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) setinde Coronavirüs kurallarını ihlal eden ekip üyelerine çok ağır sözler kullanarak azarladığı ses kayıtlarının basına sızdırılmasının ardından çıldırdı. 5 kişi projeden çıkarıldı.

Tom Cruise, başrolde yer aldığı Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) filminin çekimlerine devam ediyor. Setten sık sık yansıyan fotoğraflarda Cruise’un çekim aralarında maskeli olmaya özen göstermesi her zaman dikkatleri çekti ve takdir topladı.

Ünlü yıldız Tom Cruise’un kısa süre önce ortaya çıkan ses kaydında sette Coronavirüs önlemlerine uymayan kişilere zehir zemberek sözler sarf ettiği ortaya çıktı. Ses kaydının ardından zaten gergin olan prodüksiyon ekibinde yeni gerilimlerin yaşandığı söylendi.

Görevimiz Tehlike 7 çekimlerinde Tom Cruise’un ikinci kez küplere binmesinin ardından 5 kişinin projeden ayrıldığı öne sürüldü.

Bilgisayar ekranı karşısında sosyal mesafeyi korumadan duran iki ekip üyesini azarlayan Cruise için “küplere bindi” ifadesini kullanıldı. Ünlü oyuncu, “Bizim sayemizde Hollywood, film çekimlerine geri döndü. Binlerce iş yaratıyoruz” diyerek küfür etti.

“BU LANET FİLMİ DURDURMAYACAĞIZ!”

Cruise, “İşte bu kadar. Özür dilemek yok. Onu, endüstri kapandığında evlerini kaybedenlere söyleyebilirsiniz. Biz bu lanet filmi durdurmayacağız. Anlaşıldı mı? Bir daha görürsem defolup gidersiniz!” diye de ekledi.

500 BİN STERLİN’E GEMİ KİRALADI

Görevimiz Tehlike 7 çekimleri son birkaç aydır Avrupa’da sürüyor. Cruise’un, oyuncular ve film ekibini dışarıdan izole bir yerde tutabilmek için kendi cebinden 500 bin sterlin ödeyerek bir gemi kiraladığı biliniyor.

Prodüksiyon ekibine yakın bir kaynak sette yaşananlara dair şu ifadeleri kullandı:

“Gerilim aylardır yükseliyor ve bu bardağı taşıran son damla oldu. Gerilimin kamuoyuna yansımasından bu yanaysa ortamda daha fazla gerginlik oluştu ve birkaç kişi ayrıldı.”

“Ancak Tom film çekimlerine bu kadar zaman harcanmasının ardından daha fazlasını kaldıramaz. Diğerlerinin bunu kendisi kadar ciddiye almamasına üzülüyor.”

Cruise’un çekimlerin devam edebilmesi için çok fazla zaman ve para harcamasıyla filmin prodüksiyonuna dair kendisini sorumlu hissettiği konuşuluyor.

Cruise’un ses kaydının yayımlanmasının ardından konuşan bir diğer Hollywood yıldızı George Clooney ise Cruise’un tepkisinin haklı olduğunu ancak bunun kendisinin tercih edeceği bir tarz olmadığını söyledi.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör