top of page

Yay Burçları

Yay Ve Yükselen Yay Burçları ” Enerjimle Göçmen Kuşlara Taş Çıkarırım ”

Yay burcu günlük yorumu son zamanlarda yaşamakta olduğunuz huzursuz dönemler dikkatimi çekti. Ama biraz daha ilerledikten sonra bu huzursuz olan dönemlerin yerini kısa sürede mutlu anlara bıraktığını müjdelemek isterim. Her şey için bu kadar sabırlı olan yapınız sayesinde geçmişten gelen kötü izleri silebileceksiniz. Hayatın farkı anlarının tadına varabileceksiniz. Bunun için içinizde olan güce inanın ve hayatı ileriye doğru devam ettirmeyi tercih edin. Kariyer hayatınızı biraz boşlamışsınız gibi görüyorum. Eğer kendiniz için biraz daha bir şeyler yapmayı tercih etmezseniz sonralarda pişman olabilirsiniz.Yay Ve Yükselen Yay Burçları

Gidenlerin yerini her zaman yeni gelenlerin dolduracak olduğunu bilerek hareket edin. Çünkü her zaman eksilenlerin yerini daha iyi şeyler ile doldurulduğu da bir gerçektir. Bu sizler için gelecek müjdeli olayları bizlere haber eder. Evcil bir hayvanınız varsa bu ara onu ihmal etmekten kaçının. Sizlerin sevgisine ve ilgisine her zamankinden daha çok ihtiyacı olabilir. İnsanlar ile iletişim trafiğiniz biraz daha fazla olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Yay burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak değişim içerisine giriyorsunuz. Doğru ifadelerde bulunmayı başardığınız takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmayacak olmanız da önemli. Genel olarak çabalarınızın karşılığını alabileceksiniz. Huzur ve mutluluk sizin için çok da uzakta değil.

Yay Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, kendinizi ifade ederken daha temkinli ve dikkatli olmalısınız. Olumsuzlukların geride kalmasını sağladığınız sürece herhangi bir sorun yaşamayacak olmanız da önemli. Koşullara uygunluk göstermeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Yay burcu günlük maddi yorum : Bugün, finansal olarak ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Elde etmek istediklerinize ulaşmak istiyorsanız, biraz daha çabalamak durumunda kalabilirsiniz. Elinizdeki maddi gücü daha dengeli kullanmanız gerekmekte.

Grup: Ateş/erkeksi/değişken

Yönetici Gezegen: Jupiter ve Neptün

Renk: Turkuaz, Mor

Uğurlu Taş: Firuze, Mavi topaz

Şanslı Sayı: 3

Şanslı Gün: Perşembe

Karşıt Burç: İkizler

Şehirler: Nottingham, Stuttgart, Toledo, Sydney, Köln, Toronto, Budapeşte, Napoli

Metal: Kalay

Çiçekler: Leylak, mor menekşe, karanfil, kırmızı gül

Ağaçlar: Meşe, huş, ıhlamur, dut, kestane, dişbudak, şekerkamışı, badem kayısı

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Kavrama yetenekleri gelişmiş olduğundan becerikliliklerinin de katkısı ile ele aldıkları her işte, özellikle ciddi işlerde ve felsefe konularında başarılı olurlar. Bu nedenle Yay Burcunu tanımlayan sözcük ‘Görüyorum’ dur. Yay burcu insanları içtenlikleri ve iyimser yaşam görüşleri ile tanınırlar. Gençliklerinde dikkatsiz, heyecanlı ve geleneklere aykırı davranışlar içinde olsalar da, geçmiş yanılgılarından en çok ders alan kişiler bu burçtan çıkar. Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır. Yay‘ların yaşam çerçeveleri herhangi bir şekilde kısıtlandığı zaman, içsel bir biçimde alt üst olurlar. Akılsızca risklere atılırlar. Yayların hayatı yeniliklere olan merakları ile karakterize edilebilir. Bilmedikleri şeyleri araştırıp, keşfetmeyi severler. Yaylar çok yönlü ve ayni anda ilgilenebilecekleri birkaç konu olduğunda mutlu olan kişilerdir. Kendilerini yorgun hissediyorlarsa, o konudan sıkılmış demektir.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Uzun boy, ince ve yağsız beden, çekici bir yüz, kahverengi saçlar, pembe-beyaz tenleri vardır. Kendilerine daima güvenen ve iyimser yüzleri bakışlarına yansımıştır. Parlak ve çekici bir gülümseyiş şekilleri vardır. Sıra dışı ve farklı giyinmekten hoşlandıkları için, onları fark etmemek mümkün değildir. Çocuksu yapıları ile asla büyümezler.

#YayBurçları

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page