top of page

Yengeç Burçları

Yengeç Ve Yükselen Yengeç Burçları ” Sus Sus Ağlayacağım Şimdi ”

Yengeç burcu günlük yorumu sizin yapınızdan kaynaklı. Her zaman olayların kötü noktalarını düşünmek yerine biraz da olumlu noktalarından bakmayı tercih etmelisiniz. Eğer olumlu noktalardan bakabilecek cesareti bulursanız her sorun bir anda çözüme kavuşacak. Kalbinizin derinliklerinde yer alan acı artık kabuk bağlıyor ve hayatınıza yeni biri giriyor gibi hissediyorum. Karşınıza çıkacak heybetli biri ile tanışacak ve geçmişteki ilişki iyi ki bitmiş dahi diyebileceksiniz.

Yengeç

Hem çok romantik he de sizleri çok seven birisi iler yan yana olacağınızı hissediyorum. Tüm güzellikler bir anda kapınızda yer alacak. Uzaklardan elinize gelecek bir para olduğunu görüyorum. Bu ara ile bir süre rahat edebilirsiniz. Fakat hayatınızı sadece onun üzerine kurmak yerine biraz daha çaba vermeniz gerekebilir. Kendinizin emek vererek biriktireceği paralar için farklı iş imkanları önünüzde yer alacak. İş imkanlarını göz ardı etmek yerine kendiniz için en uygun olanı tercih etmelisiniz. Kazanmak için tek yapmanız gereken içinizdeki güce güvenmek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Yengeç burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, olumsuzluk olarak görmediğiniz bazı şeylerin sizi sandığınızdan daha fazla zorlama ihtimali var. Duygularınızı tamamen kontrol altına almanın yollarını aramanız gerekmekte. Birlikte olduğunuz kişiyle ortak nokta üzerinde buluşmayı başarırsanız, her şey daha iyi olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki sınırlarınızı yeniden belirleyebilir ve ona göre harekete geçebilirsiniz. Hareket etme noktasında herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız. Koşullara uygun adımlar atabildiğiniz sürece kendinizi daha başarılı hissetmeye başlıyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Yengeç burcu günlük maddi yorum : Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda daha planlı ve programlı hareket edebilecek ve çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Odaklanma noktasında biraz daha temkinli olmanız gerekebilir. İstediklerinize ulaşmak için harcadığınız paranın gereğinden fazla olmamasına da dikkat edin. 

Grup: Su, negatif, dişi

Yönetici Gezegen: Ay

Renk: Gümüş, gri, eflatun

Uğurlu Taş: İnci

Şanslı Sayı: 2

Şanslı Gün: Pazartesi

Karşıt Burç: Oğlak

Şehirler: İstanbul, Amsterdam, Milano, Manchester, Stockholm

Metal: Gümüş

Çiçekler: Nilüfer, beyaz gül, zambak

Ağaçlar: Defne, köknar

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Yaşamlarındaki her konuda aşırı bir şekilde hassas, alıngan ve kuruntulu olan Yengeç‘leri tanımlayan sözcük ‘Hissederim’ dir. Sorumluluk duyguları çok gelişmiştir. Her işte olağanüstü olan ayrıntıcılıkları, işlerinde mükemmeliyetçiliği getirir. Ayni sorumlulukları karşılarındakilerden de beklerler. Yengeç’ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler. Yakınlarını ve arkadaşlarını çok sevmelerine karşın, bunu pek belli etmezler. Kendilerini herhangi bir şekilde inciten kişileri zor bağışlarlar ve yapılan hareketi asla unutmazlar. Yengeç’ler müziğe ve dinsel konulara karşı ilgilidirler. Sabırlı olan Yengeç‘ler tartışmalardan kesinlikle hoşlanmazlar. Duygularını sessiz bir şekilde saklarlar.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Gerçek Yengeç Burcu insanı fiziksel olarak; soluk, beyaz tenli, orta ve kısa boylu, yuvarlak yüzlüdür. Gözleri genelde gri veya mavi gözlüdür. Saçları mat ve kahverengi olur.Yengeç kadınları tartışmasız çok güzeldirler. Ay gezegenini simgeleyen güzel yüzleri vardır. Vücut yapıları gençliklerinde güzeldirler. Yaşları ilerledikçe, dikkat etmezlerse kilolu tombul bir vücutları olur . Yengeç Ve Yükselen Yengeç Burçları (22 Haziran & 22 Temmuz )

#YengeçBurçları

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Yorum Formu
bottom of page